Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Trinidad Cuba EN locations vacances Trinidad Sancti-Spiritus FR Alquiler vacacion Trinidad Sancti-Spiritus ES Ferienhäuser Trinidad Sancti-Spiritus DE Case vacanze Trinidad Sancti-Spiritus IT Vakantiehuizen Trinidad Sancti-Spiritus NL Alquiler Vacacion Trinidad Sancti-Spiritus PT Аренда домов Trinidad Sancti-Spiritus RU


Kamer te huur Trinidad, Cuba

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 17 EUR | £ 15 GBP | $ 20 USD

Huren min.: 2 nachten
Maximaal verblijf: 29 nachten
Maximale bezetting: 7 Personen
Kamers te huur: 3
Badkamers: 3
Type eigendom: Kamer
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Raul Victor

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Trinidad, Cuba

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: Fietsen voor gebruik

Koloniaal huis, in het historische centrum van Trinidad in één van de belangrijkste slagaders van de stad. In het huis leven wij vier mensen (mijn kinderen en mijn vrouw). Wij hebben twee ruimten beschikbaar voor gasten, op het eerste niveau en op het tweede niveau, deze heeft twee bedden elk. Wij hebben terrassen op 2de en 3de niveau met een mening van de stad en de bergen, hebben wij een kleine binnenbinnenplaats in het huis en in één van de ruimten een klein privé terras. In mijn huis wordt het Engels gesproken naast het Spaans. Het ontbijt, de snacks om te gaan, de lunch en het diner worden aangeboden, worden de kleren gewassen, worden de tatoegeringen gemaakt. Wij zijn dichtbij de Bank, CADECA en ETECSA, WIFI, dichtbij het shoping en Reisbureau CUBATUR, INFOTUR bureau, het Busstation, Restaurants, Nachtclubs zoals Casa DE La Música, Casa DE La Trova, de Burgemeester van het Plein, Santísima Kerk Trinidad en Musea waar het nachtleven en het culturele leven van de Stad plaatsvinden. Â voor het huis kunt u auto's huren voor wandeling. Een ideaal huis voor kunst en tatoegeringsminnaars. Alle bezoekers zijn welkom.
lokale Belevingswaarde:
bibliotheek
Winkelend Centrum
lokale Bushalte
Park
Bioskoop
Museum
Restaurant

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Ontbijt
Beschikbare kamers:
double room (206375)
double room 17 /Nacht | 121 /Week (CUP)
Capaciteit: 2 personen | Bed: tweeling | Type badkamer: privaat
This room is double, two beds, for couples with children, groups of up to 4 people, is on the 2nd. plant.
Inbegrepen in de kamer: TV, Airconditioning, Garderobe, Koelkast, Haardroger,
Family room (308190)
Family room 17 /Nacht | 121 /Week (CUP)
Capaciteit: 3 personen | Bed: verdrievoudigen | Type badkamer: privaat
It is a room where three people sleep. It has a double bed and a personal one, a private bathroom. It is located on the top floor. It has sunlight and natural ventilation through the large windows it has.
Inbegrepen in de kamer: TV, Airconditioning, Laden, Garderobe, Koelkast, Haardroger,
double room overlooking the patio (186092)
double room overlooking the patio 17 /Nacht | 121 /Week (CUP)
Capaciteit: 2 personen | Bed: tweeling | Type badkamer: privaat
This room is a large double room with two double beds for couples or groups of 2 single people, on the ground floor with an interior patio.
Inbegrepen in de kamer: Bureau, TV, Airconditioning, Garderobe, Koelkast, Haardroger,


Raul Victor
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Raul Victor om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Trinidad
Regio: Sancti-Spiritus
Provincie:
Land: Cuba
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 7 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet:
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Beoordelingen: (1)
Algehele beoordeling: (4) rate

avatar Beoordeling : (4) rate
Central Homestay, clean and pretty! Raul and his family did not speak fluent english, but were really nice and we would stay there again any time!
Geschreven doo: (Germany), Bezoek Date: November 2019, Bron: Homestay