Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Boca-De-Camarioca Cuba EN locations vacances Boca-De-Camarioca Matanzas FR Alquiler vacacion Boca-De-Camarioca Matanzas ES Ferienhäuser Boca-De-Camarioca Matanzas DE Case vacanze Boca-De-Camarioca Matanzas IT Vakantiehuizen Boca-De-Camarioca Matanzas NL Alquiler Vacacion Boca-De-Camarioca Matanzas PT Аренда домов Boca-De-Camarioca Matanzas RU


Kamer te huur Boca-De-Camarioca, Cuba

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 30 EUR | £ 26 GBP |

Huren min.: 9 nachten
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 2 Personen
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Kamer
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Odelsy

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Boca-De-Camarioca, Cuba

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: TV

Hostal SanSaric verleent de uitstekende dienst zodat u, uw familie en vrienden comfortabel en tevreden voelt. Hostal SanSaric wordt gevestigd in Boca DE Camarioca enkel 9 km van Varadero en 10 km van Varadero Internationale Luchthaven. Het gebied waar uw plaats voor een ontspannen en veilig verblijf perfect is. Het huis wordt gevestigd een paar stappen van het strand, waar u van de zonsondergang en van een prachtige mening kunt genieten. In Boca DE Camarioca kunt u van hoogte genieten - de kwaliteits gastronomische diensten, parken voor kinderen, winkels, duikende centra voor de uitstekende zeebeddingen van de plaats en de busdienst met verschuivingen om de 2 uren, van Boca naar Varadero, en van Varadero naar Boca, voor het equivalent van 10 centen cuc. De cliënt kan al gebied van †‹â€ ‹hebben het huis, 1 ruimte, 1 badkamers, woonkamer, keuken en portaal.  naast het Spaans, spreek ik Engels weinig, maar dankzij elk bezoek dat ik de gasten krijg die ik en praktijk kunnen een perfecte communicatie met mijn cliënten hebben heb geleerd. Ik verheug me op het. Dank u.
Lokale Belevingswaarde:
Gymnastiek
Strand
Winkelend Centrum
De Arena van sporten
Visserij
Lokale Bushalte
Park
Restaurant
Luchthaven

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
De Toegang van de keuken
Beschikbare kamers:
SanSaric (186233)
SanSaric $33 /Nacht | $218 /Week | $853 /Maand (USD)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer: TV, Airconditioning, Garderobe, Koelkast,


Odelsy
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Odelsy om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Boca-De-Camarioca
Regio: Matanzas
Provincie:
Land: Cuba
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 2 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet:
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare