Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Arusha Tanzania EN locations vacances Arusha Arusha FR Alquiler vacacion Arusha Arusha ES Ferienhäuser Arusha Arusha DE Case vacanze Arusha Arusha IT Vakantiehuizen Arusha Arusha NL Alquiler Vacacion Arusha Arusha PT Аренда домов Arusha Arusha RU


Kamer te huur Arusha, Tanzania

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 35 EUR | £ 30 GBP |

Huren min.: 1 nacht
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 3 Personen
Kamers te huur: 2
Badkamers: 1
Type eigendom: Kamer
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Moses

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Arusha, Tanzania

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: De Toegang van Internet wasserij Tuin Parkeren

De gunst en het Gelukkige Huis zijn een charmant en luxueus die familiehuis in een stille woonwijk in de stad van Arusha, bij Njiro Straat Tanzania wordt gevestigd. De bezoekers worden begroet door weelderige en deskundig gemodelleerde gronden alvorens deze goed-benoemde oase in te gaan. 3 maken de volledig geleverde slaapkamers en een gastheer van moderne belevingswaarde tot dit een uitstekende keus voor uitkiezen, verbindende reizigers, de groepen van de avonturenvakantie (tot 6 mensen), of als Afrikaanse terugtocht voor families, paren en honeymooners. Het is enkel een minieme aandrijving 8 van Arusha en een korte gang om de lokale bus de stad in te halen. U zult deel van onze Gelukkige familie worden en wij zullen ervoor zorgen u het prachtige ervaringshoogtepunt van gelukkig geheugen met ons hebt. Wij zijn zeker dat uw bezoek aan Onze Gunst van het Huis en Gelukkig voorbij uw verwachtingen zal zijn. Wij verheugen ons op het welkom heten van u!
lokale Belevingswaarde:
Winkelend Centrum
lokale Bushalte
Het ziekenhuis

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Het Ontbijt van de Toegang van de keuken
Beschikbare kamers:
Room 1 (191166)
Room 1 $43 /Nacht | $268 /Week | $1.023 /Maand (USD)
Capaciteit: 1 personen | Bed: single | Type badkamer: gedeeld

Inbegrepen in de kamer:
Room 2 (191167)
Room 2 $38 /Nacht | $242 /Week | $921 /Maand (USD)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: gedeeld

Inbegrepen in de kamer:


Moses
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Moses om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Arusha
Regio: Arusha
Provincie:
Land: Tanzania
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 3 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare