Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Havana Cuba EN locations vacances Havana Havana FR Alquiler vacacion Havana Havana ES Ferienhäuser Havana Havana DE Case vacanze Havana Havana IT Vakantiehuizen Havana Havana NL Alquiler Vacacion Havana Havana PT Аренда домов Havana Havana RU


Kamer te huur Havana, Cuba

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 33 EUR | £ 28 GBP | $ 38 USD

Huren min.: 2 nachten
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 2 Personen
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Kamer
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Hilda

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Havana, Cuba

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: TV

De huur wordt gevestigd in het langste gebouw in Cuba op de 28ste verdieping, met een prachtige mening van het overzees en de stad. De ruimte is ruim, zeer geventileerd en verlicht. Het heeft airconditioning, ijskast en TV geïnstalleerd. Het heeft een privé badkamers voor de gast, grote kast om kleren op te slaan en de bagage, het heeft woonkamer, ook terras en een zaal, alles met volledige onafhankelijkheid voor onze gast.
Lokale Belevingswaarde:
Winkelend Centrum
Lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park
Restaurant

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Beschikbare kamers:
Mirador lola (258618)
Mirador lola 33 /Nacht | 229 /Week | 980 /Maand (CUP)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: privaat
The room is for one or two people is spacious, comfortable, with lots of ventilation and clarity, has an excellent view of the sea and the city. It is located in the tallest building in Cuba, exactly on the 28th floor, apartment K.
Inbegrepen in de kamer: Bureau, TV, Airconditioning, Laden, Garderobe, Koelkast, Haardroger,


Hilda
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Hilda om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Havana
Regio: Havana
Provincie:
Land: Cuba
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 2 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet:
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare