Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Havana Cuba EN locations vacances Havana Havana FR Alquiler vacacion Havana Havana ES Ferienhäuser Havana Havana DE Case vacanze Havana Havana IT Vakantiehuizen Havana Havana NL Alquiler Vacacion Havana Havana PT Аренда домов Havana Havana RU


Kamer te huur Havana, Cuba

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 20 EUR | £ 17 GBP | $ 23 USD

Huren min.: 1 nacht
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 2 Personen
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Kamer
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Maria

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Havana, Cuba

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)


De ruimte van Rento in de geschermde, zeer centrale plaats, leef ik met mijn zoon. Ruime ruimte met tweepersoonsbed, airconditioning, exclusieve badkamers voor de gast met koud en heet water. De flat heeft ook een portaal, een woonkamer, een eetkamer, een keuken en badkamerss. Ik ben altijd beschikbaar voor de gasten. Zeer dicht hebben wij een markt van verse vruchten en bepalingen, een paar blokken u toegang tot WiFi kunt krijgen. de flat is zeer dicht aan de plaatsen in de foto's worden getoond die. Door taxi zijn wij 10 minuten van het Oude Kwart van Havana en het Huis van Muziek van Miramar.
Lokale Belevingswaarde:
Winkelend Centrum
Lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
De Toegang van de keuken
Beschikbare kamers:
Room 1 (204588)
Room 1 20 /Nacht | 130 /Week | 502 /Maand (CUP)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: privaat
Spacious room with good lighting, matrimanial bed, good comfort, air conditioning and bathroom with hot and cold water.
Inbegrepen in de kamer: Airconditioning, Garderobe,


Maria
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Maria om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Havana
Regio: Havana
Provincie:
Land: Cuba
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 2 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet:
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare