Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Santa-Clara Cuba EN locations vacances Santa-Clara Villa-Clara FR Alquiler vacacion Santa-Clara Villa-Clara ES Ferienhäuser Santa-Clara Villa-Clara DE Case vacanze Santa-Clara Villa-Clara IT Vakantiehuizen Santa-Clara Villa-Clara NL Alquiler Vacacion Santa-Clara Villa-Clara PT Аренда домов Santa-Clara Villa-Clara RU

Kamer te huur Santa-Clara, Cuba

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 26 EUR | £ 23 GBP | $ 30 USD

Huren min.: 1 nacht
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 2 Personen
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Kamer
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Victor Orlando

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Santa-Clara, Cuba

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: TV wasserij

Hostal Ananda is een luxehuis volledig met exclusiviteit en comfort wordt uitgerust, hebben wij een reeks-stijl ruimte, met airconditioning, TV met high-definition kanaaldoos, stereo, zeer grote badkamers met koud en heet water volgens voorkeur van de cliënt, hebben wij een vrij terras op de derde verdieping, omvatten wij in de reserve van de cliënten de verandering van bladen en badhanddoeken en het schoonmaken van elke dag van de ruimte die van de cliënt. Wij bieden, behalve de prijs, de gastronomiediensten aan bij ontbijt en op verzoek van de cliënt als u dit wenst en u diners wilt voorbereiden met wat u wenst om te eten. Het gastheerleven op de benedenverdieping, wordt de hogere vloer gewijd alleen aan onze gasten. Hostal Ananda is een luxehuis volledig met exclusiviteit en comfort wordt uitgerust, hebben wij een ruimte van de reeksstijl, met airconditioning, TV met high-definition kanaaldoos, stereo, zeer grote badkamers met koud en heet water volgens voorkeur van de cliënt, hebben wij een vrij terras op de derde verdieping, omvatten wij in de reserve van de cliënten de verandering van bladen en badhanddoeken en het schoonmaken van elke dag van de ruimte die van de cliënt. Wij bieden, behalve de prijs, de gastronomiediensten aan bij ontbijt en op verzoek van de cliënt als u dit wenst en u diners wilt voorbereiden met wat u wenst om te eten.
lokale Belevingswaarde:
bibliotheek
Winkelend Centrum
Park
Bioskoop
Museum
Restaurant
lokaal Station

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Het Ontbijt van de Toegang van de keuken
Beschikbare kamers:
Room 1 (205980)
Room 1 26 /Nacht | 142 /Week | 541 /Maand (CUP)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: ensuite

Inbegrepen in de kamer:


Victor Orlando
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Victor Orlando om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Santa-Clara
Regio: Villa-Clara
Provincie:
Land: Cuba
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 2 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet:
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Beoordelingen: (2)
Algehele beoordeling: (5) rate

avatar Beoordeling : (4) rate
This guest awarded the host 4 hearts but didn’t leave any comments.
Geschreven doo: (Italy), Bezoek Date: May 2019, Bron: Homestay

avatar Beoordeling : (5) rate
This guest awarded the host 5 hearts but didn’t leave any comments.
Geschreven doo: (Italy), Bezoek Date: August 2018, Bron: Homestay

Viewed
13