Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Trinidad Cuba EN locations vacances Trinidad Sancti-Spiritus FR Alquiler vacacion Trinidad Sancti-Spiritus ES Ferienhäuser Trinidad Sancti-Spiritus DE Case vacanze Trinidad Sancti-Spiritus IT Vakantiehuizen Trinidad Sancti-Spiritus NL Alquiler Vacacion Trinidad Sancti-Spiritus PT Аренда домов Trinidad Sancti-Spiritus RU

Kamer te huur Trinidad, Cuba

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 23 EUR | £ 20 GBP | $ 27 USD

Huren min.: 1 nacht
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 3 Personen
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Kamer
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Yanisleidy

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Trinidad, Cuba

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: Fietsen voor gebruik Wasserij Parkeren

Ons huis is een uitstekende optie voor toeristen die een ruimte in een familiehuis in Trinidad willen boeken. Het wordt gevestigd in een stille buurt, omvat de garage voor de auto van de gasten en het volledige tweede niveau van het huis waar de ruimte een onafhankelijke ingang van de straat heeft en exclusieve toegang voor klanten is. De ruimte wordt verwarmd met een stille en efficiënte Spleet, heeft een muurventilator en 2 vensters die een comfort van de bezoekers waarborgen. Het heeft ook minibar opgeslagen met frisdranken, bieren en gebotteld mineraalwater. Ook binnen de ruimte is er een TV met toegang tot de nationale kanalen van Cuba. De gezinslevens in het eerste niveau waar zij een minirestaurant hebben ontworpen waar zij van om de gevarieerde gastronomische diensten, vooral Asado DE Vaneza verzoeken en kunnen genieten die een typische Cubaanse maaltijd die uit braadstukvarkensvlees, congrisrijst en yucca bestaan is. Â als speciale aanbieding van het huisdiner is de eerste nacht vrij. Landline van het huis kan kosteloos voor lokale vraag worden gebruikt en de volgende bestemming waarborgen. Het boek met Yanisleidy en Reinier, mist niet de kans om een mooie familie te ontmoeten die u altijd in dit avontuur in de museumstad van de Caraïben zal helpen.

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Het Ontbijt van de Toegang van de keuken
Beschikbare kamers:
Room (208308)
Room 23 /Nacht (CUP)
Capaciteit: 3 personen | Bed: verdrievoudigen | Type badkamer: ensuite

Inbegrepen in de kamer: Airconditioning, Koelkast, Haardroger,


Yanisleidy
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Yanisleidy om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Trinidad
Regio: Sancti-Spiritus
Provincie:
Land: Cuba
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 3 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet:
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Viewed
20