Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Santa-Clara Cuba EN locations vacances Santa-Clara Villa-Clara FR Alquiler vacacion Santa-Clara Villa-Clara ES Ferienhäuser Santa-Clara Villa-Clara DE Case vacanze Santa-Clara Villa-Clara IT Vakantiehuizen Santa-Clara Villa-Clara NL Alquiler Vacacion Santa-Clara Villa-Clara PT Аренда домов Santa-Clara Villa-Clara RU


Kamer te huur Santa-Clara, Cuba

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
£ 18 GBP | $ 25 USD

Huren min.: 1 nacht
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 8 Personen
Kamers te huur: 3
Badkamers: 3
Type eigendom: Kamer
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Adelaida

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Santa-Clara, Cuba

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: De Toegang van Internet Wasserij Parkeren

Het huis is 5 blokken van het centrale park, in de zelfde straat zoals het station en kan van de post worden bereikt van via Azul, van de Abel SantamarÃa luchthaven, het lopen, de eigenaars zijn per bus vervoeren en taxi?en Adelaida, Pediater en Rolando Ing. MÃ(c)canico, (spreekt Engels), zowel als het gewijd aan de zorg van de herberg wordt teruggetrokken die. Dichtbij het huis, kunnen 5 minuten die gasten lopen winkels, restaurantsbakkerijen, Copelia roomijswinkel, bars, culturele centra, bibliotheek, boekhandels, banken, Cadeca uitwisselingshuis vinden en andere aantrekkelijkheden de ruimten privé badkamerss met heet en koud water 24 uren, TV hebben, koelkastenventilators en airconditioning of verdeeld. Één van de ruimten heeft zijn eigen terras, maar er is een algemeen terras voor alle ruimten en de gasten kunnen de ruimte en andere gebieden ook gebruiken. Â er zijn 2 dubbele ruimten en één dubbel bieden wij de cliënttoegang tot vrij WiFi aan, is de wasserijdienst, een boekhandelaar beschikbaar en op verzoek van de gasten worden het diner en het ontbijt ook aangeboden. Wij worden van verwijzingen voorzien in de Eenzame Planeet van 2004 en 2007 en in Rough Guide sinds 2003 en in andere Internet plaatsen Â
Lokale Belevingswaarde:
Winkelend Centrum
Lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park
Lokaal Station

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Ontbijt
Beschikbare kamers:
Room 1 (215166)
Room 1 €21 /Nacht | €132 /Week | €502 /Maand (EUR)
Capaciteit: 3 personen | Bed: verdrievoudigen | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer:
Room 2 (215167)
Room 2 €25 /Nacht | €163 /Week | €605 /Maand (EUR)
Capaciteit: 3 personen | Bed: verdrievoudigen | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer:
room 3 (215169)
room 3 €21 /Nacht | €135 /Week | €502 /Maand (EUR)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer:


Adelaida
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Adelaida om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Santa-Clara
Regio: Villa-Clara
Provincie:
Land: Cuba
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 8 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare