Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Habarana Sri Lanka EN locations vacances Habarana Habarana FR Alquiler vacacion Habarana Habarana ES Ferienhäuser Habarana Habarana DE Case vacanze Habarana Habarana IT Vakantiehuizen Habarana Habarana NL Alquiler Vacacion Habarana Habarana PT Аренда домов Habarana Habarana RU


Kamer te huur Habarana, Sri Lanka

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 36 EUR | £ 31 GBP |

Huren min.: 1 nacht
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 2 Personen
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Kamer
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Janaka

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Habarana, Sri Lanka

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: Fietsen voor gebruik De Toegang van Internet Tuin Parkeren

Is het zoete Huis van Janaka perfect voor zij die het het dorpsleven van Sri willen ervaren Lankan. Gevestigd in de het noorden centrale provincie, in Habarana, biedt het u een unieke ervaring vanaf het bezig stadsleven aan. Habarana, ongeveer 170 km van Colombo wordt gevestigd, verbindt oude kapitalen van Anuradhapura & Polonnaruwa en Sigiriya/Dambulla in de culturele driehoek die. Excursie beschikbaar in Habarana, in de vorm van een traditionele ossewagenrit, gang door de weelderige groene padiegebieden, de Safari van de Jeep in de natuurlijke Wildernissen, Traditionele het koken demonstratie, dorpsreis neer aan het schilderachtige Meer Hiriwaduna en veel meer.
Lokale Belevingswaarde:
Lokale Bushalte
Park

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Het Ontbijt van de Toegang van de keuken
Beschikbare kamers:
King Room (222942)
King Room $39 /Nacht | $251 /Week | $956 /Maand (USD)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: ensuite

Inbegrepen in de kamer:


Janaka
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Janaka om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Habarana
Regio: Habarana
Provincie:
Land: Sri Lanka
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 2 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare