Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Tehran Iran EN locations vacances Tehran Tehran FR Alquiler vacacion Tehran Tehran ES Ferienhäuser Tehran Tehran DE Case vacanze Tehran Tehran IT Vakantiehuizen Tehran Tehran NL Alquiler Vacacion Tehran Tehran PT Аренда домов Tehran Tehran RU


Kamer te huur Teheran, Iran

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 28 EUR | £ 24 GBP | $ 32 USD

Huren min.: 1 nacht
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 3 Personen
Kamers te huur: 2
Badkamers: 2
Type eigendom: Kamer
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Sarah

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Teheran, Iran

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: De Toegang van Internet Parkeren

mijn huis is reusachtige ruimte 65 meter.one met perfect bed 2, want couple.there kleine bed room.and is een Vouwend bankbed in de flat van TV room.my is klein maar u gevoel comftable maakt. Im sara. Im post-een diploma behaalde student in biologie bij doctoraal examen en nu Im die hard op mijn project en op examen IELTS studing. Im intersted in onothercultuur en mensen om mijn kennis te verbeteren en mind.familiar met andere sociaal en cultureel kan helpen om in het leven te verbeteren en zeer plezierig. mijn huis is dichtbij aan vierkant Enghelab met goede accessment aan metro en busstation en winkelend centrum, het ziekenhuis, goed park zoals park Laleh voor speciaal het lopen daarin bij ochtend. Ik kan u helpen om musem en bazzar, oud en famouse resturant en de koffie te bezoeken. Als ik heb kan genoeg tijd met u gaan. Als u van wat speciaal voedsel houdt, kunt u vertellen me vóór, omdat mijn koken zeer perfect en yummy is. Ik was vegeterian verscheidene jaren geleden en ik ken al ding over deze levensstijl en het vegeterian en veganist koken. De buurt is prachtig en in leven met heel wat keuzen voor voedsel en kruidenierswinkelopslag. u kunt van verse kop van koffie bij de ochtend met het Parkeren van de nespressomachine genieten bent beschikbaar op de straat en de flat.
Lokale Belevingswaarde:
Gymnastiek
Winkelend Centrum
Lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park
Bioskoop
Museum
Restaurant
Lokaal Station
Luchthaven

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Het Ontbijt van de Toegang van de keuken
Beschikbare kamers:
double bedroom (225482)
double bedroom 48 /Nacht | 304 /Week | 1.157 /Maand (IRR)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: ensuite

Inbegrepen in de kamer: Airconditioning, Haardroger,
bed in TV ROOM (225503)
bed in TV ROOM 28 /Nacht | 124 /Week | 472 /Maand (IRR)
Capaciteit: 1 personen | Bed: single | Type badkamer: ensuite

Inbegrepen in de kamer:


Sarah
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Sarah om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Teheran
Regio: Teheran
Provincie:
Land: Iran
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 3 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare