Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Havana Cuba EN locations vacances Havana Havana FR Alquiler vacacion Havana Havana ES Ferienhäuser Havana Havana DE Case vacanze Havana Havana IT Vakantiehuizen Havana Havana NL Alquiler Vacacion Havana Havana PT Аренда домов Havana Havana RU


Kamer te huur Havana, Cuba

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 19 EUR | £ 16 GBP | $ 22 USD

Huren min.: 30 nachten
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 4 Personen
Kamers te huur: 2
Badkamers: 2
Type eigendom: Kamer
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Axel

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Havana, Cuba

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)


Uitstekende Flat, uitstekende plaats, zeer goede prijs op dit gebied, grote netheid, kalmte en veiligheid. Beslis ons te kiezen en u het kunnen verifiëren zelf zult. Onze flat is een plaats waar de gastvrijheid en de atmosfeer die wordt geademd kalmte en veiligheid zullen overbrengen. Wij hebben een weinig meer dan 10 jaar van ervaring in deze zaken, waarin wij cliënten hebben ontvangen die een kort verblijf komen besteden omdat zij als toeristen komen, evenals een lang verblijf omdat zij komen om een ander type van activiteit in ons land te bestuderen of uit te voeren. Het belangrijkste ding is onze gast, dat hun laatste dag thuis, het zelfde en nog beter is op de dag van hun aankomst, dat zij kalm voelen, veilig en dat zij kan van hun verblijf in Cuba genieten. Wij worden gevestigd in één van de beste gebieden van Vedado, zeer dicht aan bekende hotels zoals ROC Presidente en Melià ¡ CohÃba, 100 meters van Malecà ³ n, een paar stappen van Avenida DE los Presidentes, beroemd voor zijn die monumenten en parken, door diverse restaurants, cafetaria's, gebieden met de verbinding van WIFI, de Instellingen van het Bankwezen, uitwisselingshuizen (CADECA) worden omringd, theaters, de Salons van de Schoonheid en slechts 3 km van Oud Havana. Wij huren een flat met 2 grote onafhankelijke behoorlijk met airconditioning en comfortabele ruimten, elke met zijn privé badkamers, hangers voor kleren en andere belevingswaarde en met zijn eigen reeks onafhankelijke sleutels. Beide ruimten kunnen voor enig en dubbel gebruik zijn. De flat heeft een portaal, een ruime woonkamer, ook een eetkamer, en een behoorlijk uitgeruste keuken. Als u ons kiest, kunt u van een perfecte plaats genieten, betaalt een goede prijs en hebt ruime ruimten. U kunt ons met de volledige verzekering dat bezoeken u het betreuren van het niet zult verlaten.
Lokale Belevingswaarde:
Gymnastiek
Winkelend Centrum
Visserij
Lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park
Bioskoop
Museum
Restaurant

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
De Toegang van de keuken
Beschikbare kamers:
Room 1 (228516)
Room 1 19 /Nacht | 131 /Week | 560 /Maand (CUP)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: privaat
Spacious room with double bed, view to the street and private bathroom, with fan, air conditioning, TV, clothes hangers and a set of independent keys. This room can also have simple use.
Inbegrepen in de kamer: Bureau, Airconditioning, Garderobe,
Room 2 (228565)
Room 2 19 /Nacht | 131 /Week | 560 /Maand (CUP)
Capaciteit: 2 personen | Bed: tweeling | Type badkamer: privaat
Spacious room with 2 separate beds and private bathroom, fan, air conditioning, clothes hangers and a set of independent keys. This room can also be occupied by a single person.
Inbegrepen in de kamer: Bureau, Airconditioning, Garderobe,


Axel
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Axel om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Havana
Regio: Havana
Provincie:
Land: Cuba
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 4 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet:
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare