Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Chula Vista CA USA EN locations vacances Chula Vista CA California FR Alquiler vacacion Chula Vista CA California ES Ferienhäuser Chula Vista CA California DE Case vacanze Chula Vista CA California IT Vakantiehuizen Chula Vista CA California NL Alquiler Vacacion Chula Vista CA California PT Аренда домов Chula Vista CA California RU

Kamer te huur Chula Vista CA, USA

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 55 EUR | £ 48 GBP |

Huren min.: 30 nachten
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 1 Personen
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Kamer
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Nydia

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Chula Vista CA, USA

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: De Toegang van Internet Wasserij Tuin Zwembad Parkeren
Huisdieren bij het bezit: Naam:
type: Hond
het leven binnen: 1

Geleverd Heldere en ruime privé slaapkamer, met gang in kast en privé bad beschikbaar op gebied Eastlake. Dichtbij de Wandelgalerij van de Boerderij Otay, voor de betere inkomstklasse restaurants, snel voedsel, 125 snelweg, het lopen slepen, pool, en veel meer! Slechts 20 min van San Diego Van de binnenstad. Zeer aardige en stille buurt. - Pool, hete ton en bbq grills - Wasmachine/droger in eenheid Nr - het roken van om het even welke soort, Geen drugs, Geen uitzonderingen. Beschikbaar nu! Gelieve te versturen rechtstreeks me aan opstelling met de elektronische post een benoeming. Ongeveer me: De Veteraan van de marine heb ik 2 kleine honden die zeer zoet en vriendschappelijk zijn. Ik houd van in creatieve art. te impliceren. Ik houd van te reizen, aan muziek te luisteren en van aard te genieten. Ik ben makkelijk en verheug me op het kunnen u spoedig ontvangen. Gelieve te voelen vrij om uit met vragen te bereiken.
Lokale Belevingswaarde:
Winkelend Centrum
Lokale Bushalte
Park

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
De Toegang van de keuken
Beschikbare kamers:
1 large Furnished Bedroom With walk in closet (232556)
1 large Furnished Bedroom With walk in closet $60 /Nacht | $0 /Maand (USD)
Capaciteit: 1 personen | Bed: single | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer:


Nydia
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Nydia om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Chula Vista CA
Regio: Californië
Provincie: San Diego County
Land: USA
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 1 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Viewed
50