Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Trinidad Cuba EN locations vacances Trinidad Sancti-Spiritus FR Alquiler vacacion Trinidad Sancti-Spiritus ES Ferienhäuser Trinidad Sancti-Spiritus DE Case vacanze Trinidad Sancti-Spiritus IT Vakantiehuizen Trinidad Sancti-Spiritus NL Alquiler Vacacion Trinidad Sancti-Spiritus PT Аренда домов Trinidad Sancti-Spiritus RU

Kamer te huur Trinidad, Cuba

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 15 EUR | £ 13 GBP | $ 18 USD

Huren min.: 1 nacht
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 7 Personen
Kamers te huur: 2
Badkamers: 2
Type eigendom: Kamer
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Ileana

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Trinidad, Cuba

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: Wasserij

Las Tres Cruces, de naam van dit privé huis in de erfenisstreek van Trinidad. Gevestigd dichtbij het honderdjarige plein van de zelfde naam. Zoals eeuwenlang, kruisen de ruiters op horseback en crier deze steenstraten. U reist absoluut terug op tijd, en niet alleen naar Trinidad. De ruimte van 20 m2, het terras met fruitbomen, de mogelijkheid om de keuken, en een kok als gastheer te gebruiken; Zij maken Hostal Las Tres Cruces te overwegen onderbrengen. U gaat door de zelfde belangrijkste deur binnen zoals ons, maar er is uw volledig privé ruimte. Binnen het huis, maar onafhankelijke. Met veilige, stille airconditioning, badgel, shampoo en andere faciliteiten niet gebruikelijk in privé huizen. Het terras bij de bovenkant is een ruimte van algemeen gebruikt om van de zon en van de mening van de bergen en de stad te genieten. Het is een voorrecht om een professionele chef-kok te hebben thuis, vooral als hij mijn echtgenoot is. Â die Ik goed heb geweten benieuwd is hij voorbereidingen treft in de keuken. Diner, ontbijt, snacks, wat u wilt. Overvloedig en economisch voedsel. Ik bied u de wasserijdienst aan, maar ik leen u mijn wasmachine als u het wilt gebruiken. Oh, en ook mijn keuken. Ben van mening dat mijn huis uw huis is. Mijn huurzaken zijn mijn hartstocht. Het dienen van mijn gasten maakt me gevoelsgoed, en niet alleen is de economie mijn motivatie. De hele dag thuis ben ik. Ik heb altijd iets de dienst te doen verbeteren. De taal is nooit een probleem geweest. Het belangrijke ding is de bedoelingen.
Lokale Belevingswaarde:
Lokale Bushalte
Park

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Het Ontbijt van de Toegang van de keuken
Beschikbare kamers:
Room 2 (235559)
Room 2 15 /Nacht (CUP)
Capaciteit: 4 personen | Bed: familie | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer:
Room 1 (235558)
Room 1 15 /Nacht (CUP)
Capaciteit: 3 personen | Bed: verdrievoudigen | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer:


Ileana
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Ileana om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Trinidad
Regio: Sancti-Spiritus
Provincie:
Land: Cuba
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 7 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet:
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Viewed
18