Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Lliria Spain EN locations vacances Lliria Valencia FR Alquiler vacacion Lliria Valencia ES Ferienhäuser Lliria Valencia DE Case vacanze Lliria Valencia IT Vakantiehuizen Lliria Valencia NL Alquiler Vacacion Lliria Valencia PT Аренда домов Lliria Valencia RU


Kamer te huur Lliria, Spanje

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
£ 26 GBP | $ 35 USD

Huren min.: 1 nacht
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 6 Personen
Kamers te huur: 3
Badkamers: 2
Type eigendom: Kamer
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Mkrtich

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Lliria, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: TV Barbecue Fietsen voor gebruik De Toegang van Internet wasserij Tuin Parkeren
Huisdieren bij het bezit: Naam:
type: Kat
het leven binnen: 1

Hello! Mijn huis is dichtbij een bos in een groep weinig huizen. Zijn een hemel voor hen die een stille pleace zoeken waar u in aanraking met uw eigen gedachten en eigen emoties krijgt. Zijn ideal voor mensen die om gebruiken te mediteren en aprreciate de stilte en de aard. Zijn 4km verre van een stad (lliria) met metro post en elk soort winkels. Gemakkelijk accesible met een fiets (ik heb een paar te delen hen). Ik zal ook naar de stad vaak gaan. Ik huur niet slechts wegens het geld, maar wegens ik geniet van hebbend gasten met wie ik nieuw iets leren en kan delen. Meer over me. Im een oude kerel 35 van Armenië. Ik heb mijn profesionalleven aan IT de laatste 15 jaar toegewijd. Nu intrested Im in zelfkennis en geestelijke de groeionderwerpen. (meditatie, yoga, astrologie, Chinese geneeskunde, psychologie, reiki. systemische theraphy enz.) ik geniet van kokend en experimenterend in de keuken, houd ik van diepe besprekingen, soms doe ik solo of met paar van vrienden minipartijen met muziek, dans en gitaar het spelen, talen: Engels, Spaans, Russisch, Armeens. Update. Het secundaire die gebouw in de tuin is op lange termijn aan een paar wordt gehuurd, hoewel de sensatie van stilte en vrede en privacy niet beduidend is veranderd.
lokale Belevingswaarde:
Strand
Winkelend Centrum
lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park
lokaal Station

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Het Ontbijt van de Toegang van de keuken
Beschikbare kamers:
1 (257557)
1 €30 /Nacht | €170 /Week | €550 /Maand (EUR)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer:
2 (257558)
2 €30 /Nacht | €170 /Week | €550 /Maand (EUR)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: gedeeld

Inbegrepen in de kamer:
3 (257559)
3 €30 /Nacht | €170 /Week | €550 /Maand (EUR)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: gedeeld

Inbegrepen in de kamer:


Mkrtich
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Mkrtich om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Lliria
Regio: Valencia
Provincie: Costa Del Azahar
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 6 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare