Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Richmond BC Canada EN locations vacances Richmond BC British Columbia FR Alquiler vacacion Richmond BC British Columbia ES Ferienhäuser Richmond BC British Columbia DE Case vacanze Richmond BC British Columbia IT Vakantiehuizen Richmond BC British Columbia NL Alquiler Vacacion Richmond BC British Columbia PT Аренда домов Richmond BC British Columbia RU


Kamer te huur Richmond BC, Canada

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 28 EUR | £ 24 GBP | $ 33 USD

Huren min.: 60 nachten
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 1 Personen
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Kamer
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Rahim

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Richmond BC, Canada

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: De Toegang van Internet Wasserij Tuin Parkeren

Mis deze uitstekende kans niet om met een prachtige familie in een buurt van schitterend, high-end Richmond te leven! U zult uw eigen slaapkamer en Engels-reeks (verbonden) badkamers hebben. Gevestigd op een groot gebied, zult u zeer dicht om zijn te doortrekken, het winkelen, parken en meer. Het is een 4 slaapkamer, 4 badkamers vernieuwd huis met bijgewerkt, high-end helemaal het eindigen. De familie: Mum is een schoolleraar met een „het vroege taal leren“ specialiteit en de Papa is een vroegere Engelse leraar Berlitz (Osaka/Tokyo, Japan). Wij hebben een mooie 10 éénjarigendochter, een zeer zoete 3 éénjarigenzoon en een pasgeboren baby. Wij ons zoeken een vriendelijke, beleefde en schone student om met ons in Richmond te leven aangezien wij in een groter huis bewogen en hebben één of andere extra ruimte aan aandeel. Het roken van sigaretten, wordt marihuana of het vaping niet toegestaan omdat onze eigenaar het niet toestaat en wij hebben thuis kleine kinderen. Wij hebben geen huisdieren. Geen nachtelijke gasten ook niet als dit is een familiehuis.
Lokale Belevingswaarde:
Winkelend Centrum
Lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park
Lokaal Station

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Het Ontbijt van de Toegang van de keuken
Beschikbare kamers:
Queen Bedroom (268637)
Queen Bedroom $28 /Nacht | $0 /Maand (CAD)
Capaciteit: 1 personen | Bed: single | Type badkamer: ensuite
Queen bedroom with private, en suite bathroom.
Inbegrepen in de kamer: Laden,


Rahim
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Rahim om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Richmond BC
Regio: Brits Columbia
Provincie: Kust van Vancouver
Land: Canada
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 1 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare