Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Ciudad-De-Matanzas Cuba EN locations vacances Ciudad-De-Matanzas Ciudad De Matanzas FR Alquiler vacacion Ciudad-De-Matanzas Ciudad De Matanzas ES Ferienhäuser Ciudad-De-Matanzas Ciudad De Matanzas DE Case vacanze Ciudad-De-Matanzas Ciudad De Matanzas IT Vakantiehuizen Ciudad-De-Matanzas Ciudad De Matanzas NL Alquiler Vacacion Ciudad-De-Matanzas Ciudad De Matanzas PT Аренда домов Ciudad-De-Matanzas Ciudad De Matanzas RU


Kamer te huur Matanzas City, Cuba

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 35 EUR | £ 30 GBP |

Huren min.: 1 nacht
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 2 Personen
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Kamer
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Jesus Reinier

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Matanzas City, Cuba

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)


Ons huis wordt gevestigd enkel voor de mooie baai van Matanzas, stappen van een klein strand en door markten, uitstekende restaurants, nachtclubs en bushalte omringd, maar u kunt van heel wat kalmte genieten. Wij hebben een moderne, zeer schone, ruime ruimte en verlicht met privé balkon dat het overzees overziet.

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Beschikbare kamers:
Bayview Room (276332)
Bayview Room $38 /Nacht | $265 /Week | $1.137 /Maand (USD)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: privaat
It is a double room with private balcony with direct view of the bay. It is located on the second level of the house.
Inbegrepen in de kamer: TV, Airconditioning, Garderobe, Koelkast, Haardroger,


Jesus Reinier
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Jesus Reinier om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Matanzas City
Regio: Ciudad De Matanzas
Provincie:
Land: Cuba
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 2 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet:
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare