Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Tehri-Garhwal India EN locations vacances Tehri-Garhwal Tehri Garhwal FR Alquiler vacacion Tehri-Garhwal Tehri Garhwal ES Ferienhäuser Tehri-Garhwal Tehri Garhwal DE Case vacanze Tehri-Garhwal Tehri Garhwal IT Vakantiehuizen Tehri-Garhwal Tehri Garhwal NL Alquiler Vacacion Tehri-Garhwal Tehri Garhwal PT Аренда домов Tehri-Garhwal Tehri Garhwal RU

Kamer te huur Tehri-Garhwal, India

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 7 EUR | £ 6 GBP | $ 8 USD

Huren min.: 1 nacht
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 4 Personen
Kamers te huur: 2
Badkamers: 1
Type eigendom: Kamer
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Pahaadi

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Tehri-Garhwal, India

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)

Huisdieren bij het bezit: Naam:
type: Hond
het leven binnen: 1

Slechts 3 urenaandrijving van Rishikesh in ver dorp van Tehri Garhwal. Ik leef met mijn twee honden Jalebie en Tres, zowel zijn zeer vriendschappelijk als slim. Ik ben vegitarian en kook Indische schotels, heb ik geen probleem als de gast niet vegetarisch voedsel wil koken. Het verblijf omvat drie hete maaltijd. Er zijn twee eenpersoonsbedden in elke ruimte, die kan zijn toetreedt samen om tweepersoonsbed te maken. Er zijn twee privé beschikbare ruimten. Een woonkamer en een groot balkon met sneeuw dekten bergenmening af. Ik keerde aan mijn dorp van de stad terug vijf jaar geleden en ik leef alleen hier meestal. Ik ben een maatschappelijk werker en het werken om werkgelegenheid in het dorp te produceren om migratie aan de steden tegen te houden. Ik ben een wannabelandbouwer en een begerige fietser en liefdes aan ontmoetingsplaats met lokale mensen. Ik spreek Engelse en het leren Spaanse taal de van de Hindi.

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Het Ontbijt van de Toegang van de keuken
Beschikbare kamers:
bed rooms (292313)
bed rooms 7 /Nacht | 47 /Week | 140 /Maand (INR)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: gedeeld

Inbegrepen in de kamer:
bed room (292314)
bed room 7 /Nacht | 47 /Week | 140 /Maand (INR)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: gedeeld

Inbegrepen in de kamer:


Pahaadi
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Pahaadi om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Tehri-Garhwal
Regio: Tehri Garhwal
Provincie:
Land: India
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 4 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet:
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Viewed
7