Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Manta Ecuador EN locations vacances Manta Manta FR Alquiler vacacion Manta Manta ES Ferienhäuser Manta Manta DE Case vacanze Manta Manta IT Vakantiehuizen Manta Manta NL Alquiler Vacacion Manta Manta PT Аренда домов Manta Manta RU

Kamer te huur Manta, Ecuador

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 20 EUR | £ 17 GBP |

Huren min.: 90 nachten
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 2 Personen
Kamers te huur: 2
Badkamers: 2
Type eigendom: Kamer
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Analucia

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Manta, Ecuador

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: Computer Terras De Toegang van Internet Wasserij Tuin

Mijn huis is een twee vloer modern huis, 3 slaapkamers met hun eigen privé badkamers, en een kleine zaal, beneden het aardige en comfortabele open leven en een eetkamer, een zeer ruime en moderne keuken en een familiegebied voor wasserij. Wij leven in een aardige gemeenschap met poorten met goede buren en faciliteiten als tennisbanen en zwembad. Mijn echtgenoot en ik geniet van ontmoetend mensen van andere landen en wij zien excellente gastheren te zijn ernaar uit. Wij leven werkelijk dicht bij interessante plaatsen zoals: Het strand van San Mateo, strand Murcielago, (en anderen) restaurants en barsgebied, universiteit, de ziekenhuizen, en een winkelcomplex. Plaatst ook als Montecristi waar de beroemde strohoed wordt gemaakt, en de spondylous route die u tot mooie kleine steden en stranden leidt. Wij genieten van gattering met vrienden om kaarten te spelen, zingen of babbelen enkel op weekends. Ik werk nog in mijn privé praktijk als psycholoog. Wij genieten ook familie van tijd met onze dochter en haar familie speciaal mijn kleine kleinzoon. Thuis spreken wij allen het Engels en het Spaans.
Lokale Belevingswaarde:
Strand
Winkelend Centrum
Lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Het Ontbijt van de Toegang van de keuken
Beschikbare kamers:
brown room (300140)
brown room $22 /Nacht | $0 /Maand (USD)
Capaciteit: 1 personen | Bed: single | Type badkamer: privaat
This room has a tween bed for one person, is on the second floor, has a view to the back part of the house.
Inbegrepen in de kamer: Bureau, Airconditioning, Laden, Garderobe,
Blue Room (300139)
Blue Room $22 /Nacht | $0 /Maand (USD)
Capaciteit: 1 personen | Bed: single | Type badkamer: privaat
This room has a twin bed for one person, it is on the top floor of the house, has a view of the inside patio. It´s a very confortable space .
Inbegrepen in de kamer: Bureau, Airconditioning, Laden, Garderobe,


Analucia
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Analucia om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Manta
Regio: Manta
Provincie:
Land: Ecuador
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 2 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Viewed
4