Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Katana Sri Lanka EN locations vacances Katana Katana FR Alquiler vacacion Katana Katana ES Ferienhäuser Katana Katana DE Case vacanze Katana Katana IT Vakantiehuizen Katana Katana NL Alquiler Vacacion Katana Katana PT Аренда домов Katana Katana RU


Kamer te huur Katana, Sri Lanka

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 12 EUR | £ 10 GBP | $ 14 USD

Huren min.: 1 nacht
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 2 Personen
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Kamer
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Ishara

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Katana, Sri Lanka

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: De Toegang van Internet wasserij Tuin Parkeren

Onthaal aan ons familiehuis! Ons ruim huis heeft 5 slaapkamers en 3 badkamerss, makend tot het een perfecte ruimte voor families of groepen vrienden die samen reizen. Wij zijn opgewekt om ons huis als homestay voor reizigers die een authentieke ervaring zoeken tijdens hun bezoek aan onze stad aan te bieden. Onze familie omvat twee kinderen, zodat begrijpen wij het belang van een comfortabele en het welkom heten ruimte voor families. Ons huis is volledig uitgerust met alles u tijdens uw verblijf, met inbegrip van een volledig opgeslagen keuken, comfortabele woonkamer, en overvloed van te ontspannen en af te wikkelen ruimte moet thuis voelen zich. Wij houden van onze buurt en kunnen niet wachten om het met u te delen. Ons huis wordt gevestigd in een stille woonwijk, enkel een korte gang van lokale winkels en restaurants en 10 minuten aandrijving voor het strand. Wij zijn ook dicht bij openbaar vervoer, die het gemakkelijk maken om de stad en allen te onderzoeken het moet aanbieden. Als uw gastheren, zullen wij hier om het even welke vragen moeten beantwoorden u u hebben en kunt helpen het grootste deel van uw verblijf maken. Of u aanbevelingen inzake lokale aantrekkelijkheden zoekt of eenvoudig van uw tijd in ons huis ontspannen en wilt genieten, moeten wij hier uw verblijf comfortabel en plezierig zo maken mogelijk. Wij verheugen ons op het ontvangen van u in ons huis en het delen van onze stad met u!
lokale Belevingswaarde:
Strand
Winkelend Centrum
lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park
lokaal Station

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
De Toegang van de keuken
Beschikbare kamers:
Bedroom With balcony 1 (311805)
Bedroom With balcony 1 12 /Nacht | 72 /Week | 347 /Maand (LKR)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: gedeeld

Inbegrepen in de kamer:


Ishara
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Ishara om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Katana
Regio: Katana
Provincie:
Land: Sri Lanka
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 2 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare