Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Auckland New Zealand EN locations vacances Auckland Auckland FR Alquiler vacacion Auckland Auckland ES Ferienhäuser Auckland Auckland DE Case vacanze Auckland Auckland IT Vakantiehuizen Auckland Auckland NL Alquiler Vacacion Auckland Auckland PT Аренда домов Auckland Auckland RU


Kamer te huur Auckland, Nieuw Zeeland

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 31 EUR | £ 27 GBP | $ 36 USD

Huren min.: 30 nachten
Maximaal verblijf: 180 nachten
Maximale bezetting: 2 Personen
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Kamer
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
TK

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Auckland, Nieuw Zeeland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: TV Terras De Toegang van Internet Het Alarm van de rook Wasserij Tuin Parkeren Gymnastiek thuis

Grote ruimte met het bed van de Koningin in Kingsland (maximum twee mensen). Dit is de perfecte opstelling voor een persoon of een paar die een onafhankelijke levensstijl dicht bij de stad zoeken. Kingsland is dicht aan de stad en er zijn frequente bussen en treinen in de stad/de supermarkten. Mijn partner en ik werk voltijds zodat zou ons huis rijp en onafhankelijk iemand aanpassen. Wij zouden gelukkig zijn om u op te rapen van de luchthaven en aanbevelingen voor de beste plaatsen te geven in de stad te bezoeken. De ruimte is beneden in ons huis en u zou toegang tot een zitkamer en een kleine keuken hebben die met maximum één andere mensen wordt gedeeld. U zou uw moeten koken maar de keuken heeft een grote koelkast en alles u basismaaltijd moet maken. De badkamers, het toilet en de wasserij worden gedeeld. U kunt van de zonnige binnenplaats en de tuin ook genieten.
Lokale Belevingswaarde:
Lokale Bushalte
Park
Lokaal Station

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
De Toegang van de keuken
Beschikbare kamers:
large Queen Room (331415)
large Queen Room $31 /Nacht | $0 /Maand (NZD)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: gedeeld

Inbegrepen in de kamer:


TK
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met TK om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Auckland
Regio: Auckland
Provincie:
Land: Nieuw Zeeland
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 2 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare