Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Fethiye Turkey EN locations vacances Fethiye Aegean FR Alquiler vacacion Fethiye Aegean ES Ferienhäuser Fethiye Aegean DE Case vacanze Fethiye Aegean IT Vakantiehuizen Fethiye Aegean NL Alquiler Vacacion Fethiye Aegean PT Аренда домов Fethiye Aegean RU

Kamer te huur Fethiye, Turkije

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
£ 39 GBP | $ 53 USD

Huren min.: 5 nachten
Maximaal verblijf: 29 nachten
Maximale bezetting: 2 Personen
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Kamer
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Susan

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Fethiye, Turkije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: De Toegang van Internet wasserij Tuin Zwembad Parkeren
Huisdieren bij het bezit: Naam:
type: Hond
het leven binnen: 1

Wij zijn Anthony en Susan en oorspronkelijk van het UK. Wij bewogen ons aan Türkiye 2010 en houden van onderzoekend het land en de reis is onze hartstocht. Wij delen ons huis met onze reddingshond, en onze kat dat beslisten ons als katje goed te keuren. Zij zullen u zeer gevoel maken met Onze luxueuze penthouseaanbiedingen instemmen een koningin gerangschikt bed, een ruime zitkamer met een keukengebied, en een badkamers met een douche. Het zonnige terras biedt bergmeningen aan. gevestigd op een stil gebied, binnen een minieme gang 15 aan de promenade, taxi?en het strand, de winkels, de bars, de restaurants en het water. De onlangs voltooide penthouse is op de hoogste vloer van onze losgemaakte villa. Wij moeten beklemtonen het niet geschikt voor mensen met mobiliteitskwesties of mensen onder 18 jaar oud is. De slaapkamer heeft een afsluitbare deur, het badkamers, douche, toilet en wasbassin. Het grote heldere zitkamergebied heeft een bank, een TV, en een ontbijtbar. Het keukengebied biedt alles aan u dranken en snacks moet maken. U zult gebruik van onze wasmachine hebben indien u het nodig hebt. Wij verstrekken ook handdoeken met inbegrip van strandhanddoeken. U zult volledig gebruik van onze tuin en duikpool voor die hete dagen en zachte avonden hebben. Wij kunnen autohuur en luchthavenoverdrachten schikken als u hen nodig hebt. Gelieve van nota te nemen, is het roken stricly belemmerd.
lokale Belevingswaarde:
Strand
Winkelend Centrum
lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
De Toegang van de keuken
Beschikbare kamers:
Penthouse (332239)
Penthouse €45 /Nacht | €315 /Week (EUR)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer:


Susan
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Susan om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Fethiye
Regio: Egeïsche
Provincie: Mugla
Land: Turkije
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 2 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Viewed
6