Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Puri India EN locations vacances Puri Puri FR Alquiler vacacion Puri Puri ES Ferienhäuser Puri Puri DE Case vacanze Puri Puri IT Vakantiehuizen Puri Puri NL Alquiler Vacacion Puri Puri PT Аренда домов Puri Puri RU

Kamer te huur Puri, India

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 19 EUR | £ 16 GBP | $ 22 USD

Huren min.: 1 nacht
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 2 Personen
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Kamer
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
MADHUMITA

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Puri, India

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: Fietsen voor gebruik De Toegang van Internet Tuin Zwembad Parkeren
Huisdieren bij het bezit: Naam:
type: Hond
het leven binnen: 1

Één van een vriendelijk bezit waar het contry leven moderne toestand ontmoet. De gasten zullen in een modern gebouw blijven dat vier AC slaapkamers met badkamers in bijlage, balkon, een gemeenschappelijke keuken met alle elektrische toestellen, een terras met paraplu's heeft om van de mening, een woonkamer met raadsspelen, TV en veel meer te genieten. Ons huis is een bnb waar één sectie voor onze geachte gasten is en andere vloer door mijn oude ouders wordt bezet die daar 24/7 blijven. Wij hebben een personeel om voor de gasten te zorgen de hele tijd, een kok om heerlijk maaltijd en ontbijt voor te bereiden. Schoonmakend personeel aan onderhoud de omgeving. Zelf uw gastheer Madhumita houdt van te socialiseren en een vriendschappelijke persoon. Mijn echtgenoot bedraagt een professor IIT Delhi. Wij hebben een zoon & een dochter. Mijn vader is een befaamde advocaat en baart een verzekeringsambtenaar. Mijn hobbys omvatten Badminton, die de wereld, het koken en de binnenhuisarchitectuur reizen. Ik ben aan vele landen geweest en ook nog badminton op nationaal niveau gespeeld. Ik ben een zoete tand zo van geniet kokend verrukkelijke zoete schotels. Mijn moeder is een groot kok en begeleidt de kok voor de gasten vanaf hun smaak en eisen. Mijn ouders houden van de organische landbouw te doen en u noemt om het even welke fruit of groente u het daar zult vinden en ook uw kostenloos zult plukken. Mijn ouders zijn zeer hardworking mensen en houden van met de gasten in wisselwerking te staan. De gasten genieten van lushgreen milieu, in het midden van een dorp. Een internationale luchthaven is in aanbouw. Onze plaats is dichtbij beroemd aan Satpada chilikadolfijn sightseeingsplaats voor overzees voedselroeien en parels. De populaire tempel Harchandi & Alarnath is nabijgelegen. Het overzeese van Puri strand en de tempel Jagannath zijn weg 23 kms. Het huis is dicht aan een stil strand voor vredelievende mensen. Wij hebben een zwembad met muzieksysteem, glijden, roofed Parkeren, Fonteinen, Roeien, Visserij, het Ontspruiten waaier, Boogschieten, het Cirkelen, kostenloos Badminton en TT voor al onze geachte gasten. Wij hebben goed slaapkamer, woonkamer, keuken en badkamers in bijlage gehandhaafd en geleverd. De de de openlucht barbecue, het gazon, het de landbouwgebied, speelplaats van het jonge geitje, het lopen slepen & bon de brand in de winters kunnen ook van worden genoten. Fiets ATV, massagestoel en de dienst van de Taxi aan extra kosten wordt verleend die. De gasten houden een van onze unieke eenvoudige plaats. Wij zijn zoals veel opgewekt om onze gasten voortaan te ontvangen. Het is een huis vanaf huis. Het Roeien en het overzees van de dolfijn enkel 30 minuten weg. Puri mandir en Blauw vlagstrand 30 minuten weg. Pluk uw eigen fruit met terras en balkon. Vleiend Ontbijt. De lunch & het Diner, de stoel van de Massage, de Barbecue, de fiets ATV en de Taxi laden extra. De extra persoon kan voor extra kosten blijven.
Lokale Belevingswaarde:
Strand
Winkelend Centrum
Lokale Bushalte
Het ziekenhuis

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Het Ontbijt van de Toegang van de keuken
Beschikbare kamers:
Double Bedroom (334020)
Double Bedroom 19 /Nacht | 116 /Week | 387 /Maand (INR)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: privaat
Room is spacious with modern fittings. Cozy mattress and blankets there.
Inbegrepen in de kamer: TV, Airconditioning, Laden, Garderobe, Koelkast, Haardroger,


MADHUMITA
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met MADHUMITA om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Puri
Regio: Puri
Provincie:
Land: India
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 2 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Viewed
25