Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Tehran Iran EN locations vacances Tehran Tehran FR Alquiler vacacion Tehran Tehran ES Ferienhäuser Tehran Tehran DE Case vacanze Tehran Tehran IT Vakantiehuizen Tehran Tehran NL Alquiler Vacacion Tehran Tehran PT Аренда домов Tehran Tehran RU

Kamer te huur Teheran, Iran

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
£ 0 GBP | $ 0 USD

Huren min.: 2 nachten
Maximaal verblijf: 8 nachten
Maximale bezetting: 2 Personen
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Kamer
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Faezeh

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Teheran, Iran

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: De Toegang van Internet

- Ik ben Faezeh, een 27 éénjarigenschilder die onafhankelijk in een charmante en comfortabele 55 vierkant-meterflat leven in het hart van het stadscentrum. Mijn huisstudio is gegoten die met creativiteit en warmte, waar I allebei leven en als kunstenaar werken, door inspiratie bij elke hoek wordt omringd.“ - De plaats van mijn flat is ideaal, zijnd enkel 2 minuten tegen auto of een minuut 7 loop aan metro en gemakshalve gesitueerde slechts de stappen vanaf de hoofdstraat. Hoewel mijn flat geen parkeren heeft gewijd, is er een openbaar die parkeerterrein gemakshalve net voor het gebouw wordt gevestigd. Geplaatst op het parterre, biedt Eenheid 1, het gemakkelijke toegang aan, en er is een klein park naast het. - Bovendien, is de flat een korte aandrijving van de drukke Wandelgalerij Andisheh, die dichtbij een groot Park Andisheh is. - Binnen dichte nabijheid, zult u essentiële belevingswaarde zoals de wasserijdiensten, een supermarkt, en charmante koffie vinden. De nabijgelegen centrale Boekhandel van de Stad is onderzoekend de moeite waard aangezien het één van de beste opslag voor kunstlevering, kantoorbehoeften, en boeken is. Het kenmerkt een comfortabele café bij zijn hart en is een grote plaats om kunst, ambachten, en aankoopherinneringen te bekijken. - U kunt met Internet verbinden door met me te coördineren. - In deze plaats, zijn er vrije koffie en thee. Ik heb gieten-over- een koffiezetapparaat voor koffieenthousiasten. - Ik ben een goede kok, en met vroegere coördinatie, kan ik eenvoudige Iraanse maaltijd voor u voorbereiden. - Ik kan coördineren om uw die kleren te hebben naar de nabijgelegen wasserijdienst worden verzonden. - Er is ook de mogelijkheid dat ik u rond de stad voor sightseeing en het bezoeken toeristenaantrekkelijkheden kan nemen, of als u een kunstminnaar bent, kan ik u begeleiden om een verbazende galerijreis op een Vrijdag te hebben. de „extra diensten komen met extra lasten“
Lokale Belevingswaarde:
Winkelend Centrum
Lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park
Lokaal Station

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
De Toegang van de keuken
Beschikbare kamers:
No 1 (337185)
No 1 €0 /Nacht (EUR)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: gedeeld

Inbegrepen in de kamer:


Faezeh
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Faezeh om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Teheran
Regio: Teheran
Provincie:
Land: Iran
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 2 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Viewed
2