Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Seville Spain EN locations vacances Seville Andalucia FR Alquiler vacacion Seville Andalucia ES Ferienhäuser Seville Andalucia DE Case vacanze Seville Andalucia IT Vakantiehuizen Seville Andalucia NL Alquiler Vacacion Seville Andalucia PT Аренда домов Seville Andalucia RU

Kamer te huur Sevilla, Spanje

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
£ 35 GBP | $ 47 USD

Huren min.: 5 nachten
Maximaal verblijf: 300 nachten
Maximale bezetting: 2 Personen
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Kamer
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Cristina

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Sevilla, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: De Toegang van Internet Wasserij

Hello, zijn wij Javier en Cristina, moeder en vader van twee kinderen, een 23 éénjarigenjongen en een 18 éénjarigenmeisje. Wij zijn een Spaanse familie met internationale vooruitzichten. Wij houden van ontvangend vreemdelingen en aanbiedend hen een lokale ervaring. Wij zoeken een jonge persoon enthousiast om nieuwe culturen te ontdekken. Wij bieden heldere één enkele ruimte op een gebied dicht bij het stadscentrum aan. Gedeelde badkamers met één andere persoon. Twee bushaltes zijn juist buiten het huis. Wij kunnen drie inbegrepen maaltijd ook aanbieden een dag. Lgbtq+ vriendschappelijk
Lokale Belevingswaarde:
Winkelend Centrum
Lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park
Lokaal Station

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Het Ontbijt van de Toegang van de keuken
Beschikbare kamers:
Double room (345525)
Double room €40 /Nacht | €250 /Week | €1.200 /Maand (EUR)
Capaciteit: 2 personen | Bed: tweeling | Type badkamer: gedeeld

Inbegrepen in de kamer:


Cristina
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Cristina om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Sevilla
Regio: Andalusië
Provincie: Sevilla en omgeving
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 2 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Viewed
50