Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Nugegoda Sri Lanka EN locations vacances Nugegoda Nugegoda FR Alquiler vacacion Nugegoda Nugegoda ES Ferienhäuser Nugegoda Nugegoda DE Case vacanze Nugegoda Nugegoda IT Vakantiehuizen Nugegoda Nugegoda NL Alquiler Vacacion Nugegoda Nugegoda PT Аренда домов Nugegoda Nugegoda RU

Kamer te huur Nugegoda, Sri Lanka

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 27 EUR | £ 23 GBP | $ 32 USD

Huren min.: 1 nacht
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 3 Personen
Kamers te huur: 2
Badkamers: 2
Type eigendom: Kamer
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Asangika

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Nugegoda, Sri Lanka

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: De Toegang van Internet

Nawala is eenvoudig het beste logies wanneer het bezoeken van Nugegoda als u een smaak van het leven wilt krijgen Nugegoda. Mijn naam is Asangika en mijn familieleden Pemasiri zullen u gevoel thuis maken. Asangika is 36 en geniet van het koken, het letten op films, muziek, jollen, festivallen, het leren vreemde talen, raadsspelen, manierontwerp, en opera. Zij spreekt Engelse Pemasiri is 51. Hij spreekt het Engels, het Duits, en het Italiaans en geniet van socialiserend, het letten op films, muziek, jollen, festivallen, het schilderen, het leren vreemde talen, manierontwerp, en auto, fiets die Asangika de rennen heeft 3 kinderen die thuis leven

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Beschikbare kamers:
Room 1 (39065)
Room 1 27 /Nacht (LKR)
Capaciteit: 1 personen | Bed: single | Type badkamer: ensuite
Size: 25 m2 ( 269.1 ft2 )
Inbegrepen in de kamer: Bureau, TV, Airconditioning, Garderobe, Koelkast,
Room 2 (39066)
Room 2 27 /Nacht (LKR)
Capaciteit: 2 personen | Bed: tweeling | Type badkamer: ensuite
Size: 30 m2 ( 322.9 ft2 )
Inbegrepen in de kamer: Bureau, TV, Airconditioning, Garderobe, Koelkast,


Asangika
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Asangika om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Nugegoda
Regio: Nugegoda
Provincie:
Land: Sri Lanka
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 3 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Viewed
1