Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Leeds England EN locations vacances Leeds Yorkshire FR Alquiler vacacion Leeds Yorkshire ES Ferienhäuser Leeds Yorkshire DE Case vacanze Leeds Yorkshire IT Vakantiehuizen Leeds Yorkshire NL Alquiler Vacacion Leeds Yorkshire PT Аренда домов Leeds Yorkshire RU


Kamer te huur Leeds, England

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 26 EUR | $ 30 USD

Huren min.: 1 nacht
Maximaal verblijf: 68 nachten
Maximale bezetting: 2 Personen
Kamers te huur: 2
Badkamers: 1
Type eigendom: Kamer
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Doreen

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Leeds, England

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: TV Terras De Toegang van Internet Het Alarm van de rook Het alarm van de rook op elke vloer De Detector van de Koolmonoxide Wasserij Tuin Parkeren

Eerst en vooral, moet ik erop wijzen dat ik slechts vrouwelijke gasten neem. Mijn 93 éénjarigenmoeder leeft met ons, en zij voelt ongemakkelijk met mannelijke vreemdelingen rond het huis. Mijn huis is op een zeer aardig stil bladgebied van Leeds, waar de meest dichtbijgelegen bar .7 weg van een mijl is. Wij zijn ongeveer 6 mijlen van stadscentrum met bus om de 15 minuten en halve treindienst per uur. Het is minieme gang 10 - 15 aan bushalte of station. In de zomer besteed ik veel tijd het tuinieren. Ik geniet van lezend en speel brug en speel op mijn iPad. Ik heb 2 ruimten met bureau en lamp, garderobe, spiegel. Één ruimte heeft TV en tweepersoonsbed. Wij hebben 2 huisbadkamerss. Wij allebei genieten van doend figuurzagen. Ik heb geen avondmaaltijd omvat omdat ik denk als een gast slechts een week blijft of twee zij restaurants en koffie in stad zullen willen uitproberen, maar dat kon misschien indien nodig een afzonderlijke regeling zijn. Ik doe onze avondmaaltijd voor rond 7 p.m. Mijn huis is groot maar mijn keuken is klein, maar als u schoon en proper in de keuken, bent en een maaltijd wilt voorbereiden, ben ik zeker binnen kunnen wij beide pasvorm. Wij allen eten ontbijt in verschillende tijden, zodat helpen ons aan graangewassen, dranken, is de toost enz. Doreen 70 en teruggetrokken, en geniet van kokend, televisie, het spelen brug, figuurzaag en lezend, socialiserend, reis, lijn die tuinieren dansen lopen. Mijn echtgenoot Brian is 74 en werkt part-time, en speelt online pook en Sudoku en andere raadsels. Ik heb vier kleinkinderen die plaatselijk leven en vaak komen blijven. Zoals Homestay zegt het aan ons is om het even welke bezoekers te controleren, vraag ik gewoonlijk of kan ik een paspoort, een Identiteitskaart of een visum fotograferen enkel om identiteit, veel de zelfde manier te bevestigen zoals de hotels nu. Hoop dit met u o.k. is.
Lokale Belevingswaarde:
Tennis
Gymnastiek
Het zwemmen
Bibliotheek
De Arena van sporten
Visserij
Lokale Bushalte
Park
Golf
De Club van de gezondheid
Restaurant
Lokaal Station

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
De Toegang van de keuken
Beschikbare kamers:
Room 1, large room, females only (42549)
Room 1, large room, females only £22 /Nacht | £125 /Week | £449 /Maand (GBP)
Capaciteit: 1 personen | Bed: single | Type badkamer: gedeeld
FEMAlES ONlY! Size: 6 m2 ( 64.6 ft2 )
Inbegrepen in de kamer: Bureau, TV, Laden, Garderobe, Koelkast, Haardroger,
Room 2, large bedroom, females only (320276)
Room 2, large bedroom, females only £22 /Nacht | £125 /Week | £449 /Maand (GBP)
Capaciteit: 1 personen | Bed: single | Type badkamer: gedeeld
Females only
Inbegrepen in de kamer: Bureau, TV, Laden, Garderobe, Koelkast, Haardroger,


Doreen
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Doreen om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Leeds
Regio: Yorkshire
Provincie:
Land: England
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 2 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet:
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Beoordelingen: (4)
Algehele beoordeling: (5) rate

avatar Beoordeling : (5) rate
The nicest people you will ever meet. Thank you for everything!
Geschreven doo: (Romania), Bezoek Date: September 2022, Bron: Homestay

avatar Beoordeling : (5) rate
Doreen is such a lovely person, I had great time with all family members. The house is lovely and warm. Shower is perfect. I enjoyed my stay in the city. I will come back:) I highly recommend this place.
Geschreven doo: (Brazil), Bezoek Date: August 2022, Bron: Homestay

avatar Beoordeling : (5) rate
Warm and friendly...free breakfast
Geschreven doo: (United Kingdom), Bezoek Date: December 2021, Bron: Homestay