Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Kathmandu Nepal EN locations vacances Kathmandu Kathmandu FR Alquiler vacacion Kathmandu Kathmandu ES Ferienhäuser Kathmandu Kathmandu DE Case vacanze Kathmandu Kathmandu IT Vakantiehuizen Kathmandu Kathmandu NL Alquiler Vacacion Kathmandu Kathmandu PT Аренда домов Kathmandu Kathmandu RU

Kamer te huur Kathmandu, Nepal

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 19 EUR | £ 16 GBP |

Huren min.: 2 nachten
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 6 Personen
Kamers te huur: 3
Badkamers: 3
Type eigendom: Kamer
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Susan

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Kathmandu, Nepal

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: TV Computer De Toegang van Internet wasserij

Ik leef in klein dit maar een mooi huis met mijn echtgenoot en een dochter. Het is slechts een een half uuraandrijving van de luchthaven van Katmandu. Aangezien ik een privé reisgids meer dan 15 jaar ben geweest heb ik vele toeristen ernstig in lokale cultuur, festival en levensstijl van de lokale mensen van de Vallei van Katmandu geinteresseerd gevonden. Ik draaide daarom enkele ruimten als logeerkamers om mijn enthousiaste gasten aan te passen en hen te laten de lokale cultuur ervaren en leven levensstijl van meerderheid van de mensen van de stad van Katmandu. Ik ben ook een lid van „de Vereniging van de Gids van de Toerist van Nepal“. Voor verwijzing kunt u me op of ook vinden die de internationale reisplaatsen voor zowel de toeristen als gidsen zijn. Mijn huis is een 3 vloerhuis met 7 ruimten en de afstand van mijn huis aan Swoyambhunath (aaptempel) of het Vierkant van Katmandu Durbar is ongeveer 3 km.
lokale Belevingswaarde:
Winkelend Centrum
lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Bioskoop
Restaurant

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Beschikbare kamers:
Terrace Room (73024)
Terrace Room $21 /Nacht | $122 /Week | $459 /Maand (USD)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: privaat
This room is on the first floor for a single person or a couple. It has got a small balcony to take a view of the surroundings.
Inbegrepen in de kamer: Bureau, TV, Haardroger,
Ground floor Room (73025)
Ground floor Room $21 /Nacht | $122 /Week | $459 /Maand (USD)
Capaciteit: 3 personen | Bed: verdrievoudigen | Type badkamer: privaat
This is a living room which could be turned into a bedroom by laying mattresses.
Inbegrepen in de kamer: Bureau, TV, Haardroger,
Balcony Room (73023)
Balcony Room $21 /Nacht | $122 /Week | $459 /Maand (USD)
Capaciteit: 1 personen | Bed: single | Type badkamer: ensuite
This room is a single room for one person on the 1st floor with balcony.
Inbegrepen in de kamer: Bureau, TV, Haardroger,


Susan
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Susan om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Kathmandu
Regio: Kathmandu
Provincie:
Land: Nepal
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 6 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Viewed
42