Netherlands language

Verander taal close


Holiday Room for rent in Changunarayan Nepal EN locations vacances Changunarayan Changunarayan FR Alquiler vacacion Changunarayan Changunarayan ES Ferienhäuser Changunarayan Changunarayan DE Case vacanze Changunarayan Changunarayan IT Vakantiehuizen Changunarayan Changunarayan NL Alquiler Vacacion Changunarayan Changunarayan PT Аренда домов Changunarayan Changunarayan RU


Kamer te huur Changunarayan, Nepal

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 10 EUR | £ 9 GBP |

Huren min.: 14 nachten
Maximaal verblijf: 365 nachten
Maximale bezetting: 5 Personen
Kamers te huur: 2
Badkamers: 2
Type eigendom: Kamer
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
Dhruba

Bericht Versturen
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

(Homestay)
close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Changunarayan, Nepal

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: Computer Terras De Toegang van Internet Tuin

Ons huis is in het mooie heuveltopdorp van Changu Narayan. Wij zijn enkel één uur van Katmandu en 30 minuten van Bhaktapur. U krijgt grote meningen van ons huis over de het dorp en Vallei van Katmandu, en er zijn geen auto's in het dorp, zodat zult u een vreedzame nachtrust krijgen! Wij leven op de benedenverdieping van ons huis, zodat hebben onze gasten hun privé ruimte op de eerste en eerste verdieping. Zij hebben ook een privé balkon en dakgebied. Wij hebben wifi in het huis, en verstrekken elke dag ontbijt. De gasten zullen typische Nepalese vervoerprijs - chapati, masalathee en eieren voor ontbijt ontvangen, voor lunch en diner bieden wij daal bhaat aan. Er zijn vele mooie stijgingen en tempels op dit gebied, en wij zijn gelukkig om onze gasten te helpen dagtochten vinden om hen aan te passen. Ons dorp is mooi, en heeft de oudste tempel in Nepal. Er zijn regelmatige bussen aan Katmandu en Bhaktapur (één elke 30 mins), zodat kunt u onze homestay als basis gebruiken terwijl u het lokale gebied onderzoekt. Wij heten u welkom heartily, en verheugen ons op het delen van Nepalese cultuur met u!
lokale Belevingswaarde:
lokale Bushalte
Museum
Restaurant

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Beschikbare kamers:
Ganesh Room (122388)
Ganesh Room $11 /Nacht | $61 /Week | $265 /Maand (USD)
Capaciteit: 3 personen | Bed: verdrievoudigen | Type badkamer: privaat
This room is on the second floor. It is carpeted and has a single mattress and a raised double bed. The room is divided by a curtained archway. It has three windows so has good natural light.
Inbegrepen in de kamer: Bureau,
wooden room (195574)
wooden room $10 /Nacht | $61 /Week | $265 /Maand (USD)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: gedeeld

Inbegrepen in de kamer:


Dhruba
email Hoe reserveer ik?
Neem contact op met Dhruba om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.

Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Changunarayan
Regio: Changunarayan
Provincie:
Land: Nepal
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 5 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare