Netherlands language

Verander taal close


Holiday Chalet for rent in Nendaz Switzerland EN locations vacances Nendaz Valais FR Alquiler vacacion Nendaz Valais ES Ferienhäuser Nendaz Valais DE Case vacanze Nendaz Valais IT Vakantiehuizen Nendaz Valais NL Alquiler Vacacion Nendaz Valais PT Аренда домов Nendaz Valais RU


2 Slaapkamers Chalet te huur Nendaz, Zwitserland

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 129 EUR | £ 110 GBP | $ 149 USD

Huren min.: 7 nachten
Maximaal verblijf: 28 nachten
Maximale bezetting: 5 Personen
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Type eigendom: Chalet
Oppervlakte: 100 m2
wifi WiFi
cc Creditcards worden geaccepteerd
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

2 Slaapkamers Chalet te huur Nendaz, Zwitserland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
` L'aïeul `, 3 ruimtechalet 100 m2. Mooi meubilair: woonkamer met open-hart open haard, het dineren hoekje en kabeltelevisie. Open keuken (afwasmachine, 4 ceramische glashaardplaat hotplates, broodrooster, ketel, microgolf, elektrische koffiemachine, Capsules voor koffiemachine (Vreugde Dolce) extra, Geplaatste raclettegrill, fondue (chinoise, kaas)). Shower/WC. Het elektrische verwarmen. Hogere vloer: kleine woonkamer met 1 Frans bed (1 x 160 cm, lengte 200 cm). 1 ruimte met 2 bedden (90 cm, lengte 200 cm). 1 ruimte met 1 Frans bed (1 x 180 cm, lengte 200 cm). Tuin, het noorden positie onder ogen zien en het westen die positie onder ogen zien. Faciliteiten: baby wieg, droogkap. Internet (vrij WiFi,). Gereserveerd parkeren (1 auto), garage (1 auto) bij het huis. Gelieve van nota te nemen: slechts non-smokers. In plaats van een ingesloten slaapkamer, worden sommige slaapgebieden gevestigd op een open-plangebied (galerij, alkoof, enz.).
Buiten Beschrijving:
Eterpey: Het chalet ` losgemaakte L'aïeul `, bouwde 1950 in. In de toevlucht, 450 m van het centrum, op een helling, in een impasse. Privé: terrasvormige tuin met gazon. Het meubilair van de tuin. De toegang van de motor tot 50 m van het huis. In de Winter: gelieve te nemen sneeuwkettingen, 4x4 auto die in de winter wordt geadviseerd. 50 mvoetpad aan het huis. Parkeren bij het huis, enige garage. Kruidenierswinkel, restaurant, bakkerij de cursus van het 500 m.Golf (gat 18) 15 km, gondellift 600 m. de wegen van de Wandeling: les bisses du milieu et bisse-vieux 600 m. Gelieve van nota te nemen: kosteloze skibus ().

close
Opmerkingen:
Vertaald:
De storting van de breuk in contant geld of door 500.00 van creditcard (Visum/Mastercard) CHF - Betaalbaar in toevluchtvaste prijs
Lokale 3.50 van belastingsCHF - Betaalbaar in toevlucht per persoon/dag
Lokale 1.75 van CHF van belastingskinderen (6-15) - Betaalbaar in toevlucht per persoon/dag
Lokale 0.00 van CHF van belastingskinderen (3-5) - Betaalbaar in toevlucht per persoon/dag
Lokale 0.00 van CHF van belastingsbabys (0-2) - Betaalbaar in toevlucht per persoon/dag


Deze eigenaar accepteert: cc PayPal cc Credit Cards
Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 1997
Plaats: Nendaz
Regio: Wallis
Provincie:
Land: Zwitserland
Locatie:
Oppervlakte: 100 m2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 5 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden: Creditcards worden geaccepteerd
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Keuken:
Wasmachine:
Vaatwasser: check
Koelkast:
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Exterior:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid: check
Tuin:
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Beoordelingen: (5)
Algehele beoordeling: (4) rate

avatar Beoordeling : (4) rate
Joli chalet a recommander
Geschreven doo: (Switzerland), Bezoek Date: 8 January 2024, Bron: Interhome

avatar Beoordeling : (3) rate
Het huisje is authentiek, alles is aanwezig wat je nodig hebt maar doordat er heel veel spulletjes zijn is het wat rommelig. De weg er naar toe is een uitdaging voor de auto én de bestuurder. Het uitzicht vanuit het huisje is prachtig en er is een mooie tuin met genoeg meubilair.
Geschreven doo: (Netherlands), Bezoek Date: 14 August 2023, Bron: Interhome

avatar Beoordeling : (4) rate
nicht seh rsauber, aber heimelig, Garagenzufahrt fragwürdig.
Geschreven doo: (Switzerland), Bezoek Date: 27 February 2023, Bron: Interhome

avatar Beoordeling : (4) rate
Een mooi, vrijstaand chalet. Eetkamer met prachtig uitzicht. Ruime woonkamer, twee goede slaapkamers en op ruime overloop een groot tweepersoons bed. Goed uitgeruste keuken. Chalet ligt aan het eind van een steile weg naar boven, zwaar om te lopen met koffers of skis. Een auto is handig.
Geschreven doo: (Netherlands), Bezoek Date: 17 January 2022, Bron: Interhome