Netherlands language

Verander taal close


Holiday Apartment for rent in Lenk Switzerland EN locations vacances Lenk Bernese Oberland FR Alquiler vacacion Lenk Bernese Oberland ES Ferienhäuser Lenk Bernese Oberland DE Case vacanze Lenk Bernese Oberland IT Vakantiehuizen Lenk Bernese Oberland NL Alquiler Vacacion Lenk Bernese Oberland PT Аренда домов Lenk Bernese Oberland RU

2 Slaapkamers Appartement te huur Lenk, Zwitserland

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
€ 272 EUR | £ 236 GBP | $ 318 USD

Huren min.: 7 nachten
Maximaal verblijf: 28 nachten
Maximale bezetting: 5 Personen
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Type eigendom: Appartement
wifi WiFi
cc Creditcards worden geaccepteerd
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

2 Slaapkamers Appartement te huur Lenk, Zwitserland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
70 m2. Meer informatie door de leverancier: De zomer: Controle 16h00, Controle: 11h00 de winter: Controle Zondag 17h00, Controle 11.30 3 ruimteflat in een vernieuwd chalet, volledig, modern en luxueus. Een stille en idyllische plaats maar zeer centraal nog gesitueerd met een prachtige mening van de bergen. U zult ook een gazon voor het huis vinden. Het is slechts een minieme gang 5 aan het station, de „mauren-Skilift, de baden Wallbach, aan restaurants en winkels. De flat is een perfect uitgangspunt voor het ski?en in de winter en wandeling, het biking en het golfing (golfclub gstaad-Saanenland) in de warmere seizoenen. Volledig vernieuwde penthouse met een prachtige eiken parketvloer. Woonkamer met eettafel voor 6-8 personen (de kinderen highchair Tripp Trapp zullen verstrekken op bestelling zijn), laag, schommelstoel, zitten-TV, Radio, DVD. De keuken is open aan de woonkamer en met inductie cooktop, oven, afwasmachine, koelkast, koffiemachine (Nespresso), raclettegrill en fonduepan en alle andere gemeenschappelijke toebehoren uitgerust. De de ouders' slaapkamer heeft een springveerbed (180x200 cm), heeft de kinderenslaapkamer drie eenpersoonsbedden 2x 90x190 cm & 1x 90x200 cm. Een bed van de babyreis zal verstrekt op bestelling zijn. Bovendien, heeft de flat een uitgebreide zolder met extra dutje (op bestelling). De badkamers heeft een douche, een spiegelkabinet en een toilet (hairdryer is beschikbaar). In de tweede badkamers is een toilet met toilet. De flat heeft een balkon met lijst en stoelen en een barbecuegrill (in de zomer). Het wordt slechts toegestaan om op het balkon te roken. Het heeft VERBODEN om de schoorsteen te gebruiken. De wasmachine en de tuimelschakelaar zijn in de kelderverdieping. En ook een kast voor de skis. De garage (tweede van de rechterkant) behoort tot de flat. Openbaar vervoer inbegrepen in Simmental en Saanenland met de SIMMENTAL KAART: De nachtelijke gasten in het lenk-Simmental vakantiegebied reizen kosteloos bij het openbare vervoer voor excursies met een geldige gastkaart. Omvatte: De macht, het verwarmen, het parkeren, linnen, handdoek, droogdoek, Wifi, toiletpapier, zeep, afval doet in zakken, schotelvloeistof en een selectie van verschillende kruiden.
Buiten Beschrijving:

close
Opmerkingen:


Deze eigenaar accepteert: cc PayPal cc Credit Cards
Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 3775
Plaats: Lenk
Regio: Berner Oberland
Provincie:
Land: Zwitserland
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 5 Personen
Zwembad:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden: Creditcards worden geaccepteerd
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Keuken:
Wasmachine:
Vaatwasser: check
Koelkast:
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Exterior:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid: check
Tuin:
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Beoordelingen: (3)
Algehele beoordeling: (5) rate

avatar Beoordeling : (5) rate
Erg mooie omgeving. Het appartement is schoon en van alle gemakken voorzien. Zwembad van Lenk en Gondelbaan is op loopafstand. Echt fantastische tijd gehad daar.
Geschreven doo: (Netherlands), Bezoek Date: 17 July 2023, Bron: Interhome

avatar Beoordeling : (5) rate
Notre deuxième séjour dans l'appartement Turmalin et toujours autant de plaisir à profiter de son ambiance "cocooning".
Geschreven doo: (France), Bezoek Date: 27 December 2021, Bron: Interhome

avatar Beoordeling : (5) rate
Wir haben es sehr genossen! Vielen Dank. Pro: Sehr freundliche Vermieter, wunderschöne Aussicht von Wohnzimmer/Balkon aus, wertig renovierte, helle Wohnung, mit allem ausgestattet was man braucht.
Geschreven doo: (Switzerland), Bezoek Date: 15 May 2021, Bron: Interhome

avatar Beoordeling : (5) rate
Appartement sous les toits, très lumineux et chaleureux, moderne et pratique sans être impersonnel. Vue exceptionnelle plein sud. Parfaitement situé : proche de toutes les commodités joignables à pied.
Geschreven doo: (France), Bezoek Date: 30 December 2019, Bron: Interhome

Viewed
50