Netherlands language

Verander taal close


Holiday Cottage for rent in Joutsa Finland EN locations vacances Joutsa Pirkanmaa FR Alquiler vacacion Joutsa Pirkanmaa ES Ferienhäuser Joutsa Pirkanmaa DE Case vacanze Joutsa Pirkanmaa IT Vakantiehuizen Joutsa Pirkanmaa NL Alquiler Vacacion Joutsa Pirkanmaa PT Аренда домов Joutsa Pirkanmaa RU


1 Slaapkamers Cottage te huur Joutsa, Finland

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
£ 101 GBP | $ 136 USD

Huren min.: 7 nachten
Maximaal verblijf: 28 nachten
Maximale bezetting: 4 Personen
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Type eigendom: Cottage
Oppervlakte: 42 m2
pets Huisdieren toegestaan
cc Creditcards worden geaccepteerd
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

1 Slaapkamers Cottage te huur Joutsa, Finland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
80 km- zuiden van Jyväskylä, L.Rautavesi 10m (lengte 10 km, breedte 800 m), ondiepe en diepe kust, dieper op eind van pier, harde kleibodem, eigen boot, kano. Het plattelandshuisje 1993 van het logboek, woonkamer/keuken, slaapkamer tweepersoonsbed, slaapzolder (10 m2) 2 bedden, toilet, sauna, open portiek en balkon. Toegang tot sauna en douche door portiek. Beweegbare hete ton voor 6 die personen voor huur (aan de plattelandshuisjewerf wordt gebracht); de huur voor verscheidene plattelandshuisjes, zodat de beschikbaarheid zou vooraf moeten worden gecontroleerd. Ladend de elektrische auto toegestaan bij extra prijs (niet een officieel het laden punt). Traditioneel plattelandshuisje in een stille hellingsplaats. Van het plattelandshuisje aan het strand een steile helling, stappen op de manier. Het meer heeft duidelijk water en divers vissenstandpunt. Stroom 15 km (zuidelijk Finland van Tainio de meeste zalmrivier). Het plattelandshuisjeleidingwater komt uit het meer en is veilig te drinken. Er is een waterpunt 150 m waar het drinkwater ook kan worden opgenomen. In de winterskis in het hele land (3 paren), sneeuwschoenen (2 paren), sleeën en dia's beschikbaar in gemeenschappelijke opslag. Kerstboom inbegrepen in het boeken van Kerstmis. In de zomer, omvat de plattelandshuisjehuur Indische stijlkano (met inbegrip van routekaart aan het kamperen plaats op eiland Huhmarsaari). Indien nodig, kan de basiscanoeing instructie ook bij 5 €/person worden gegeven. De eigenaar heeft programmaonderneming verscheidene verschillende programmaopties aanbieden, evenals materiaal voor huur, b.v. buitenboordmotoren en sneeuwscooters die (er is ook een sneeuwscooterpark voor kinderen in het gebied). Het ski?ende centrum van Purnu 28 km, de Toevlucht van de Ski Himos ong. één uur weg door weg. Het beschikbare tipi van Taiga van Willa, allen het hele jaar door, is binnen het lopen afstand (kan ook door weg worden betreden). Gevestigd bij een panoramisch gezichtspunt, kenmerkt het tipi ook het materiaal van het vissenbaksel en een WC. Dicht bij aardsleep. Het vervoer voor excursies aan Willa Taiga is beschikbaar door regeling voor een maximum van 16 personen per tijd. Sluit door daar is ook een tweede tipi het hele jaar door en een openluchtrecreatieplaats in Huhmarsaari. Mogelijkheid om tot een presentatie van een moderne melkveehouderij door regeling met eigenaar opdracht te geven. De Russische taaldiensten zijn ook beschikbaar!
Buiten Beschrijving:

close
Opmerkingen:


Deze eigenaar accepteert: cc PayPal cc Credit Cards
Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 19650
Plaats: Joutsa
Regio: Pirkanmaa
Provincie:
Land: Finland
Locatie:
Oppervlakte: 42 m2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 4 Personen
Zwembad:
Animaux:check Huisdieren toegestaan
Betalingsmogelijkheden: Creditcards worden geaccepteerd
Roken:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Internet:
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Exterior:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid:
Tuin:
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue: check
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Beoordelingen: (2)
Algehele beoordeling: (5) rate

avatar Beoordeling : (5) rate
Bardzo dobre wrazenie , mily wlasciciel komunikatywny po angielsku, wyposazenie domku bez zarzutu, piekne polozenie na wysokim brzegu, wygodne lózka dla czterech osób ( jedno podwójne) na antresoli, dobra woda do picia az za miekka do mycia, urzadzenia w domku bez uwag, cisza i spokój . Jezioro idealnie czyste .
Geschreven doo: (Poland), Bezoek Date: 7 October 2021, Bron: Interhome