Netherlands language

Verander taal close


Holiday Villa-House for rent in Bemelen Netherlands EN locations vacances Bemelen Limburg FR Alquiler vacacion Bemelen Limburg ES Ferienhäuser Bemelen Limburg DE Case vacanze Bemelen Limburg IT Vakantiehuizen Bemelen Limburg NL Alquiler Vacacion Bemelen Limburg PT Аренда домов Bemelen Limburg RU

3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Bemelen, Nederland

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
guests

van
£ 101 GBP | $ 137 USD

Huren min.: 3 nachten
Maximaal verblijf: 28 nachten
Maximale bezetting: 6 Personen
Slaapkamers: 3
Badkamers: 1
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 65 m2
pool Zwembad
ac Airconditioning
wifi WiFi
cc Creditcards worden geaccepteerd
Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Bemelen, Nederland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
„Ravenbosch+“, 4 ruimtechalet 65 m2. Modern en artistiek meubilair: hal met afzonderlijke WC. Het open leven/eetkamer met eettafel, de internationale kanalen van TV, het vlakke scherm en airconditioning. Uitgang aan het terras. 1 dubbele slaapkamer met 2 bedden en het vlakke scherm. 1 dubbele slaapkamer met 2 bedden. 1 dubbele slaapkamer met 1 x 2 stapelbedden. Open keuken (4 warmhoudplaten, afwasmachine, broodrooster, ketel, elektrische koffiemachine, combinatiemicrogolf). Shower/WC. Het verwarmen. Terras. Het meubilair van het terras. Faciliteiten: Internet (vrij WiFi,). Parkeren bij het huis. Gelieve van nota te nemen: slechts non-smokers. Het alarm van de rook.
Buiten Beschrijving:
Bemelen 10 km van Maastricht: De comfortabele ontwikkeling „Groene Toevlucht Mooi Bemelen“ van de vakantie. In een stille positie, in het platteland. Voor gedeeld gebruik: verwarmd zwembad (seizoengebonden beschikbaarheid: 01.May. - 30.Sep.). De speelplaats van kinderen. In complex: ontvangst, WiFi, fietshuur. Centrale parkeerplaatsen. E-ladende post. Supermarkt 4 km, thermische baden „Thermae 2000“ 5 km. Nabijgelegen aantrekkelijkheden: t'Rooth 2 km, Grotten Valkenburg 5 km, Vrijthof Maastricht 10 km, St.Pietersberg 12 km, Drielandenpunt Vaals 23 km, Gaia Zoo 23 km. De wegen van de wandeling: Natuurreservaat DE Bemelerberg, Schiepersberg, Julianagroeve. Gelieve van nota te nemen: geadviseerde auto. Groepen tieners op verzoek slechts. De foto toont een typisch voorbeeld. De extra aanpassingen kunnen worden geboekt. Gelieve van nota te nemen: het boeken voor werklieden, kereltjes en langer dan 21 dagen zijn op verzoek slechts. Het park is in aanbouw. Prefencecosts €20, - om op vlek worden betaald.

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Het laden punt voor elektrische auto - stop VAN DE EEG EUR 0.00 - Facultatief in toevlucht volgens consumptie
De storting EUR 500.00 van de breuk - Betaalbaar in toevluchtvaste prijs
Theedoeken EUR 5.50 - Facultatief in toevluchtvaste prijs
Lokale belasting EUR 2.50 - Betaalbaar in toevlucht per persoon/dag
Handdoeken (aanvankelijke levering) EUR 5.50 - Facultatief in toevlucht per persoon

Bespreekbare Supplementen:
Wieg (tot 2 jaar) EUR 12.50 - Bespreekbare extra, betaalbaar in toevluchtvaste prijs
Highchair EUR 10.00 - Bespreekbare extra, betaalbaar in toevluchtvaste prijs


Deze eigenaar accepteert: cc PayPal cc Credit Cards
Extra Tarieven:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 6268 NN
Plaats: Bemelen
Regio: Limburg
Provincie:
Land: Nederland
Locatie:
Oppervlakte: 65 m2
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 6 Personen
Zwembad: check Zwembad
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden: Creditcards worden geaccepteerd
Roken:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Internet: check
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Keuken:
Wasmachine:
Vaatwasser: check
Koelkast:
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Exterior:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid: check
Tuin:
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer:       booked Gereserveerd   Available Beschikbare
Beoordelingen: (4)
Algehele beoordeling: (4) rate

avatar Beoordeling : (5) rate
Tolles gepflegtes Haus mit sehr guter Ausstattung, sehr schöne Lage und Umgebung
Geschreven doo: (Germany), Bezoek Date: 20 June 2022, Bron: Interhome

avatar Beoordeling : (4) rate
Leuk huis, maar wel erg gehorig. Dunne wanden. Gashaard is super fijn. Badkamer is ruim genoeg.
Geschreven doo: (Netherlands), Bezoek Date: 20 December 2021, Bron: Interhome

avatar Beoordeling : (4) rate
Voor 3 volwassenen was de kamer met het stapelbed erg klein. We misten spiegel in de slaapkamers, een en extra haakje tegen de muur om iets op te hangen En viltjes onder de kamer stoelen is een aanrader. Placemats zou ook handig zijn
Geschreven doo: (Netherlands), Bezoek Date: 9 September 2021, Bron: Interhome

avatar Beoordeling : (4) rate
Mooi ruime keuken/ leefruimte
Geschreven doo: (Netherlands), Bezoek Date: 6 July 2020, Bron: Interhome

avatar Beoordeling : (4) rate
Een leuk huis met prima (basis) voorzieningen in een prachtige omgeving. Ideale uitvalsbasis voor een leuk weekend of vakantie.
Geschreven doo: (Netherlands), Bezoek Date: 20 January 2020, Bron: Interhome

Viewed
39