3 Slaapkamers Boerderijen te huur Santa-Maria, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Santa Maria nr Barga
Herstelde Boerderij/Schuur met privé pool en openlucht het eten gebieden
Reeks in 3 acres met privé zwembadMT 9.50 xMT 4.50 MT 1.30 van de Diepte
Slaap 6 +1
Herstelde die boerderij dicht bij de mooie stad van Barga wordt gevestigd!
Deze 3 slaapkamer 2 wordt badkamersbezit die 6 plus 1 slapen geplaatst in 3 van acres van land met privé die zwembad tegen een bergachtergrond wordt gesitueerd.
Deze herstelde boerderij behoudt vele traditionele eigenschappen, met inbegrip van traditionele bevloering, kastanjevensters, gericht plafond.
Het bezit is gesitueerd in mooie terrasvormige tuinen met schitterende meningen. Er zijn een prachtig terras voor dineren samen in de open lucht, en andere terrassen/ontspannende gebieden voor het lezen van een boek vanaf de rest van uw groep. Er is zo veel openluchtruimte…
De reeks in de charmante vallei Garfagnana, door de landweg die tot Barga (2.2km) leiden wordt, het verder blootgesteld aan een betoverende mening over de terrasvormige wijngaarden, olijvenbosjes en fruitbomen, op de mooie marmeren bergen Apuane.
De grenzen van stroomLa Corsonna de tuin en kunnen eigenlijk in de vriendschappelijke middeleeuwse marktstad van Barga, 20 minuten dwarsland, over de gebieden en over de voetbrug op de stroom lopen. Hier zult u bars, goede restaurants, gelaterias, winkels, vinden en zult vaak muziek en markten onder de sterren…. leven Een kortere gang langs de rijweg zijn er een osteria/een bar.
Deze plaats is ideaal voor het ontspannen van gangen aan nabijgelegen gehuchten en voor verrukkelijke meningen van deze onbeschadigde vallei. Passend voor dag bezoekt aan: Luca, Pisa, Florence, de kust. WI vrije de verbinding van FI.
Verdere informatie over het bezit zelf:
Spleet meer dan 2 vloeren:
Benedenverdieping: Volledig uitgeruste keuken/diner, met inbegrip van afwasmachine, oven, inductiehaardplaat, koelkastdiepvriezer, wasmachine met directe toegang tot zuiden die openlucht het eten gebied onder ogen zien die de mooie marmeren Alpen Apuan overzien.
Woonkamer WiFi TV/DVD.
1 dubbele slaapkamer,
1 badkamers met douche.
Verder terras aan het oostenkant van deze vloer, ideaal voor het ontbijten in de ochtendzon.
Parterre: 1 dubbele slaapkamer
1 tweelingslaapkamer met extra bed,
1 badkamers met douche,
mezzanine met toegang tot klein terras
Dit is een prachtige kans om dicht bij het overweldigen van Barga in een ruim bezit met bergmeningen aan een zeer redelijke prijs te blijven.
Santa Maria nr Barga
Casale/fienile restaurato bedriegt piscinaprivata.
Immerso in 1 ettaro Di terreno bedriegt MT 9.50 xMT 4.50 van piscinaprivata
6 + 1 postiletto
Van restauratosituato van Casale van vicinoalla bellissima città Di Barga!
Questa proprietà bedriegt 3 lettoeuro 2 bagni van camereDA, che può ospitare 6 persone più 1, bedriegt immersa è in 1 ettaro Di terreno situatasullo sfondo Di una montagna van piscinaprivata.
Si estende su gepaste piani van Questo casale,
Van casacolonica van Questa tradizionali van restaurataconserva molte caratteristiche, pavimentitradizionali van tracui, finestre in castagno, soffitto bedriegt travi een uitzicht.
Situata è van La proprietà in bellissimigiardini een terrazze bedriegt splendide viste. Terrazza van unameravigliosa van C'è per cenare insieme all'aperto e altre terrazze/areerilassanti per van librolontano van de leggereV.N. dal resto del tuo gruppo. All'aperto van tantospazio van C'è così…
Valle van Situato nell'incantevole della Garfagnana, porta van stradaDi Campagna van lungoLa che een Barga (2.2 km), esposto è een terrazzati van suivigneti van het un'incantevoleuitzicht, van suglialberi van sugliuliveti e DAfrutto, sulle splendide montagne Di marmo Apuane oltre.
Confina van ruscelloLa Corsonna van IL bedriegt Sipuò effettivamente camminare nell'accogliente cittadina medievale Di Barga van ILgiardino e, 20 minuti Di distanza, attraverso i campie oltre IL ponte pedonale sul ruscello. Troveraibar van Qui, buoniristoranti, gelaterie, musica dal vivo e mercati sotto le stelle van negozie spesso…. Van passeggiatapiù twee hele noten van Una van lungoLa carreggiatac'è un'osteria/bar.
Posizione è van Questa ideale per rilassanti passeggiate nei borghivicini e per deliziose vedute Di questa valle incontaminata. Adatto per visite giornaliere a: Luca, Pisa, Florence, Lacosta. WI van Connessione gratuita van FI.
Informazionisulla van Ulteriori proprietà stessa:
Su 2 van Suddiviso piani: Terra van de piano: Attrezzata van DApranzo van Cucina/van sala completamente, bedriegt lavastoviglie, forno, pianocottura een induzione, frigoriferoe diepvriezer, bedriegt lavatrice van allazona van accessodiretto esposta van pranzoesterna een sud uitzicht sulle splendide Alpi Apuane in marmo bedriegt.
TV/DVD van WiFi van Salotto.
1 camera matrimoniale, 1 bagno bedriegt doccia
Terrazza sul lato est Di questo piano van Ulteriore, ideale per al enige del mattino van vervoerprijscolazione.
De piano van Primo: 1 camera matrimoniale
1 cameradoppia bedriegt lettoaggiunto,
1 bagno bedriegt doccia,
mezzanino bedriegt piccolaterrazza van accessoalla
Unameravigliosa van Questa è opportunità per staart splendida Barga van vicinoalla, in una proprietà spaziosa bedrieg uitzicht delle montagne een molto van de ragionevole.
De Classificatie/de Classificatie van de energie: Van de energie de Classificatie „G“ 213.475
Het Gebied m2 van het bezit: 10000
Het leven Gebied m2: 90
Slaapkamers: 3
Badkamerss: 2
Prijs van: € 1.050
PRICES/WEEK JULY/AUG MAY/JUNE/SEPT ANDERE MAANDEN
BOERDERIJ €1630 €1250 €1050
VIDEO - youtubewatch €v=QURhLlw7hYw
Alle getoonde tarieven zijn voor indicatieve slechts doeleinden.
FEXR_c= " EUR“; FEXR_a= " GBP“; FEXR_amt= " 1050.00“; FEXR_size= " 200“;