4 Slaapkamers Cottage te huur Rustico-Lamola, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Volkomen gesitueerd voor het onderzoeken van mooie Garfagnana, en de provincie van Luca, wordt dit verrukkelijke 4 slaapkamerhuis geplaatst 1 uur of zo het noorden van Luca.
Een prachtige eigenschap van dit mooie bezit - samen met het schaduwrijke portiekgebied - is de uitgebreide behandelde loggia die langs de voorzijde van het huis loopt, perfect voor dineren het in de open lucht en het ontspannen. Van hier, en van de schitterende pool, die een hydro-massagebad kenmerkt, zijn er prachtige meningen over de vallei aan de beboste heuvels.
Dit plattelandshuisje van de 4 bedsteen schept 2 dubbele slaapkamers en 2 tweelingruimten, samen met twee doucheruimten en een verdere WC op. Er is een toegankelijke de vormtuin van de derde doucheruimte.
Er is een grote op z'n gemak dubbele aspectenwoonkamer met open brand, TV, DVD, CD speler en Vrije Wifi. Keukendiner in traditionele stijl met wasmachine, afwasmachine, 5 belt haardplaat, microgolf, broodrooster enz., en koelkast/diepvriezer
Buiten, is ` piece Di resistance' - ten eerste is er een behandelde woonkamer die van de interne zitkamer leiden, volledig met verlichting en behoudend stijlmeubilair, dan is er de uitgebreide behandelde loggia met al fresko dinerende en ontspannende faciliteiten. De meningen van hier over de privé pool en het overweldigende platteland geven een echte sensatie van vrede…
Ook in de gronden is de privé pool van 12M x 6M met Roman Stappen voor zitting. Deze grote pool heeft ook zijn eigen waterkracht - masseer gebied.
Er zijn overvloed van ruimte voor ook het spelen, en goed gerangschikte BBQ.
Deze mooie boerderij schept (weg) ook geschermde dieren voor de kinderen op om te bezoeken wanneer zij - Alpacas, kippen en schildpadden dit wensen.
De eigenaar kan ook schikken trek van het a1uur voor u aan elk uw het eigen lopen van de Alpaca neemt! De kosten zijn E25 per persoon. De kinderen houden enkel van deze ervaring!
Het gebied:
Het bezit is gesitueerd 1.5 km van het dorp van Romano van San, dat een bar, en kleine supermarkt heeft. Verder ver weg is de stad van Castelnuovo die een minieme aandrijving 15, is en alle faciliteiten - bars, restaurants, winkels, supermarkten, beroemde de ochtendmarkt van de Donderdag heeft.
Er zijn verdere grote dorpen dichter dan stad zoals Piazza Al Serchio die supermakets heeft, restaurants, en een hoofdlijnstation voor wanneer men om zonder de auto wenst te onderzoeken.
De middeleeuwse stad van Barga is weg enkel 30 minuten. Pisa is een uur en 30 min- aandrijvings, Florence 2 u, en de adembenemende medieaval ommuurde stad van Luca net onder een urenaandrijving.
Alles bij elkaar drijft een perfecte mengeling van landelijke terugtocht, met zuiver om de 10 minuten het opnemen van u in de bergen, en het Natuurreservaat van Orecchiella voor het prachtige lopen, het ongebruikelijke wild en zeldzame fauna; bocce en kaas, maar ook een goede basis die voor het onderzoeken van de steden van het gebied werpen.
Slaapkamers: 4
Badkamerss: 3
Prijs van: € 1.780
JULY/AUG: €2215
APRIL/MAY/JUNE/SEPT: €1780
De incl. Elektriciteit van prijzen p/w, linnen, handdoeken. Het verwarmen is uitgesloten.
Alle getoonde tarieven zijn voor indicatieve slechts doeleinden.
FEXR_c= " EUR“; FEXR_a= " GBP“; FEXR_amt= " 1780.00“; FEXR_size= " 200“;