3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Punta-El-Custodio, Mexico
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De exclusieve gemeenschap van Punta Gr Custodio in Riviera Nayarit, Mexico wordt gevestigd 75 mijlen het noorden van de Internationale Luchthaven van Puerto Vallarta en 30 mijlen zuiden van San Blas, dichtbij Platanitos.
Punta Gr Custodio, die veilige, met poorten complex van 14 privé huizen is wordt geplaatst boven een beschermde, oorspronkelijke rek van strand.
Binnen het complex zijn 8 overweldigende vakantiehuren, en Casa Paraíso is één van hen. Punta Gr Custodio werkelijk is de perfecte ontsnapping als u uw vakantie in een romantische plaats wilt besteden, vanaf het lawaai van grote steden en toeristen en stel eenvoudig uw interne batterij terug.
Aangezien u Casa Paraïso ingaat, vroeger gekend als Leguaan Casa, door zijn tuindeur, het eerste ding dat u opmerkt is adembenemende mening van de Vreedzame Oceaan. Het mooie ronde palapa leven en de eetkamer openen voor een brede mening van het uiteinde van Punta Gr Custodio met zijn prachtige 400 éénjarigenvijgeboom, de brede horizon met zijn zeevogels en het spuiten walvissen, en de landtongen van Punta Gorda en San Blas.
De woonkamer is een grote en charmante die ruimte, met eigentijdse Mexicaanse kunst, met briljante bloemen en met verscheidene groeperingen van comfortabel meubilair wordt verfraaid. U ll groep ? samen in comfort of doet hun eigen dingen; er is bewegingsruimte voor het.
Zeewaarts, opent de woonkamer op een terras, hoog op de klip, waar u kunt zonnebaden, het zeebries vangen, op de rusteloze branding letten of zich in een verbazende oneindigheidspool te werpen.
Er is geen betere plaats om op één van onze prachtige sunsets, of briljante sterren ter beschikking te zitten te drinken en te letten.
Er zijn drie slaapkamers, elk met zijn eigen volledige badkamers en kingsize bedden. Twee hiervan zien op het overzees onder ogen en eren het met expansieve vensters.
De derde slaapkamer heeft een verrukkelijke balkonmening van het grenzen aan weinig park en over het tegengesteldeeind een groot venster dat het overzees onder ogen ziet. Elke slaapkamer heeft zijn eigen airconditioningseenheid en de woonkamer wordt gekoeld door een plafondventilator en de koele zeebriezen.
De keuken is volledig uitgerust en van de woonkamer slechts door een bar/tegen gescheiden. Als u voor uzelf kookt, zult u altijd daar met uw partij juist zijn. Als u niet verkiest te koken, bereidt u ? ll van de heerlijke geur van uw aanstaande feest als Lupita kunnen genieten het skillfully op u voor.
Lupita, de huishoudster of ama DE llaves zijn de echte schat van Villa Paraïso. Zij vriendschappelijke, goed gehumeurd, onopvallend, zeer efficiënte ? s en een groot kok. Zij zal uw villa houden fonkelend, doet uw lichte wasserij voor u en kookt heerlijke ontbijt en diners.
Wij adviseren hoogst voordeel halend uit het maaltijdplan ?
Het tarief van PlanWeekly van de maaltijd (USD) 3 opeenvolgende Dagen (USD)
Individuen 12+$240$35
Kinderen 5-11$120$17.50
Kinderen 4 en onder
Vrij
Vrij
De Nightly tarieven voor dit Casa in Paradijs zijn ?
Het Seizoen ? $460.00 USD van de begroting
De Vakantie ? $572.00 USD van Pasen met een 7 nacht minimumverblijf
Hoogseizoen ? $500.00 USD per nacht
Vakantie ? $643.00 met een 7 nacht minimumverblijf
Voor meer details of om uw reserve te plaatsen verzend ons een e-mail naar
Identiteitskaart van het bezit: 27310
Slaapkamers: 3
Badkamerss: 3