1 Slaapkamers Appartement te huur Porto Oporto, Portugal
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze zitslaapkamer kan niet het grootste stootkussen in onze inzameling zijn, maar het heeft de meeste dingen u voor een verblijf in deze stad van de Erfenis van de Wereld van Unesco nodig hebt. En u won ? t moet uw gevallen boven trekken aangezien deze plaats die oh-zo-zeldzame belevingswaarde in Porto ? een lift heeft. De keuken is vrij klein met niet veel ruimte voor prep voedsel, maar er is overvloed van restaurants op uw drempel. Gevestigd in het district Lapa, vindt u ? ll sommige charmante aantrekkelijkheden dichtbij, met inbegrip van de Basiliek DA Estrela en neoklassieke Assembleia DA República ook.
* Dit huis wordt gevestigd binnen een flatgebouw, met een gedeelde ingang. Denk om in andere gasten tijdens uw verblijf te stoten.
* Dit huis heeft een studio-stijl lay-out met de slaapkamer die open aan het het leven gebied zijn.
* Het decor is eenvoudig en de esthetica beantwoordt niet helemaal aan de gebruikelijke normen van de Gids van de Pruim. Wij hebben een uitzondering gemaakt om dit in de inzameling wegens zijn grote plaats in Porto te laten.
* Als u voor het werk reist, zult u geen specifiek bureau hier vinden. Nochtans, verdubbelt de eettafel omhoog als laptop-vriendschappelijke werkruimte.
* Gezien de centrale vlek van het huis, denk om wat straatlawaai door uw verblijf te horen. De lichte dwarsbalken zouden oordopjes kunnen willen inpakken.
Airconditioning
De Uitrusting van de eerste hulp
Droogkap
Keuken
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
De Toegang van de lift
Oven
De Machine van de Koffie van de peul
Zelf - controle - in/Controle
TV
Wasmachine
WiFi