1 Slaapkamers Appartement te huur Syracuse, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Als u ? aangaande het zoeken van een modieuze vlek voor een Siciliaans verblijf, deze flat niet teleurstelt. Uw gastheer bezit vier flats in deze bouw, zodat kunnen de foto's uw verwachtingen leiden, hoewel elk in stijl gelijkaardig is. Er zijn communale openlucht te genieten van gebieden, zodat kunt u het grootste deel van onderbreking maken en drinkt in de open lucht. De keuken is aan de minimale kant, zodat wilt u ? ll slechts eenvoudigere schotels ? kunnen voorbereiden die zeiden, u ? ll uw tijd maximaliseren uit bemonsterend de lokale keuken. En toen u ? aangaande klaar te onderzoeken, u ? ve Kathedraal Noto, Barokke oriëntatiepunten en gelaterias op uw drempel kreeg.
* Uw gastheer stelt verscheidene flats in werking hier, zodat zouden de nauwkeurige mening, de lay-out en het meubilair lichtjes van de foto's kunnen verschillen. Nochtans, zou de algemene kwaliteit het zelfde moeten blijven.
* Bij volledige inbezitneming, zal één gast op het bankbed in de woonkamer slapen.
* U zult een binnenplaats en een ingang met uw buren delen.
* Houd in mening daar kan treden zijn hier te beklimmen.
* Gezien de centrale vlek van het huis, denk om wat straatlawaai door uw verblijf te horen. De lichte dwarsbalken zouden oordopjes kunnen willen inpakken.
Airconditioning
Balkon
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Binnenplaats
Koelkast
Droogkap
Keuken
Keukengerei
Openlucht Plaatsing
Oven
Terras/Terras
Satelliet/Kabeltelevisie
Zelf - controle - in/Controle
Slimme TV
Fornuis
TV
Wasmachine
WiFi