1 Slaapkamers Appartement te huur Parijs, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Genesteld op de vijfde verdieping, zult u geschikt moeten zijn om de treden aan deze flat te beklimmen - maar wij denken de cityscape meningen van het balkon de moeite waard zijn. Binnen is comfortabel, en u zult op uw hoofd op de lage plafonds op de hogere vloer - in het bijzonder in de badkamers moeten letten, die een beetje van een samendrukking is. Dit gezegd zijnde, is dit een ideale basis voor een paar die de stad willen gemakkelijk onderzoeken. En terwijl de keuken voor lichte beten best is, er een massa Parijse keuken op uw te genieten van drempelwachten is.
* Het parkeren in Parijs kan netelig zijn, zodat adviseren wij houdend aan het gemakkelijk toegankelijke openbare vervoer waar mogelijk.
* Er is hier geen lift. U zult vijf vluchten van treden moeten kunnen beklimmen om de ingang van het huis te bereiken.
* U zult geen oven hier vinden - hoewel er een haardplaat is. Wij denken de keuken beter geschikt is voor het prepping van lichtere beten dan grote maaltijd.
* Er is hier geen airconditioning, maar de draagbare ventilators worden verstrekt voor het comfort van gasten.
* De plafonds op de hogere vloer zijn laag in sommige plaatsen, zodat kan dit huis niet voor langere gasten geschikt zijn.
* De badkamers in dit huis is zeer klein. Dit gezegd zijnde, heeft het alles u voor de dag klaar moet worden.
Airconditioning
Balkon
Badkuip
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Schoonmakende Producten
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Droger
Drogend Rek
Ventilator
Koelkast
Droogkap
Hangers
Ijzer
Ketel
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Microgolf
Openlucht Plaatsing
De Camera's van de veiligheid
Zelf - controle - in/Controle
Gedeelde Droger
Gedeelde Wasmachine
De Detector van de rook
Fornuis
Broodrooster
Toiletries
TV
Wasmachine
WiFi