2 Slaapkamers Appartement te huur Parijs, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit heldere en het welkom heten huis is een grote basis voor een onderbreking in Parijs. Het wordt ? s op de vijfde verdieping en de flat zelf uitgespreid meer dan twee vloeren, zodat won het ?t kostuum iedereen ? en u kunt licht willen inpakken. Het is een buitengewone optie voor groepen vrienden of een paar die een weinig extra ruimte zoeken. Wij houden van het kleine terras, waar u volgens de stad kunt nemen terwijl het nippen van wijn. Plaats-wijs, bent u ? aangaande ideaal gezien gesitueerd in châtelet-les-Halles, dicht bij bars, restaurants, en musea? Centre Pompidou enkel weg te voet een paar notulen.
* Er zijn veel treden om dit huis te beklimmen te bereiken, zodat kan het niet voor die met verminderde mobiliteit geschikt zijn. U ? ll moet de vijfde verdieping kunnen te voet bereiken. De flat zelf wordt ook uitgespreid meer dan twee vloeren.
* De tweede slaapkamer is op mezzanine niveau en via de belangrijkste slaapkamer betreden. Mezzanine is halfopen zo het privé ? s niet volledig.
* U kunt met een hier lockbox controleren.
* Als u voor het werk reist, zult u geen specifiek bureau hier vinden. Nochtans, verdubbelt de eettafel omhoog als laptop-vriendschappelijke werkruimte.
Badkuip
Centrale verwarming
Koffiezetapparaat
Afwasmachine
Droger
Ventilator
Diepvriezer
Koelkast
Ketel
Keuken
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Microgolf
Openlucht Plaatsing
Oven
Terras/Terras
Zelf - controle - in/Controle
TV
Wasmachine
WiFi