2 Slaapkamers Appartement te huur Parijs, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
U ll vondst ? dit curated flat in voor de betere inkomstklasse 16de arrondissement, binnen het lopen afstand van de Boog DE Triomphe en het bladBois de Boulogne. Als u de rest van de stad wilt onderzoeken, is de metro van Victor Hugo post slechts weg een korte wandeling. Of u ? aangaande het bezoeken voor zaken of genoegen, het stootkussen alles u hebt moet geregeld voelen, geen kwestie de lengte van uw verblijf, van hoge snelheid WiFi aan een privé terras voor het overdenken uw sightseeingsavonturen meer dan een glas wijn.
* Uw gastheer stelt verscheidene flats in werking hier, zodat zouden de nauwkeurige mening, de lay-out en het meubilair lichtjes van de foto's kunnen verschillen. Nochtans, zou de algemene kwaliteit het zelfde moeten blijven.
* Gezien de centrale vlek van het huis, denk om wat straatlawaai door uw verblijf te horen. De lichte dwarsbalken zouden oordopjes kunnen willen inpakken.
* Het terras wordt overzien enigszins door de tegenovergestelde flats, die onze meer privé gasten kunnen niet aanpassen.
Balkon/Terras
Mixer
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Schoonmakende Producten
Het koken Hoofdzaak
Afwasmachine
De Uitrusting van de eerste hulp
Diepvriezer
Koelkast
Tuin
Droogkap
Hangers
Ijzer
Ketel
Keuken
Keukengerei
De Toegang van de lift
Microgolf
Toegestane huisdieren
De Detector van de rook
Fornuis
Broodrooster
TV
Wasmachine
WiFi