2 Slaapkamers Appartement te huur Madrid, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gevestigd op a pedestrianised straat in het hart van Madrid, is deze flat perfect voor zij die de stad ? s willen controleren de meeste beroemde gezichten. Royal Palace, Plaza DE España en de Burgemeester van het Plein zijn binnen gemakkelijke het lopen afstand, en de metro van de Sol post is nabijgelegen voor reizen buiten het centrum. Rug thuis, is er een privé terras voor dineren het in de open lucht (hoewel het een weinig) wordt gedateerd en twee comfortabele slaapkamers. De gordijnen, echter, trekken ? t blokkeren volledig aan het zonlicht, zodat adviseren wij inpakkend een oogmasker als u van plan bent om van a leugen-binnen te genieten.
* Als u voor het werk reist, zult u geen specifiek bureau hier vinden. Nochtans, verdubbelt de eettafel omhoog als laptop-vriendschappelijke werkruimte.
* Het parkeren in Madrid kan netelig zijn, zodat adviseren wij houdend aan gemakkelijk toegankelijk openbaar vervoer waar mogelijk.
* Als u bepalingen tijdens uw verblijf moet opnemen, daar ? s een kleine supermarkt een vijf-notulen gang weg.
* Gezien de centrale vlek van het huis, denk om wat straatlawaai door uw verblijf te horen. De lichte dwarsbalken zouden oordopjes kunnen willen inpakken.
* Het terras wordt een weinig gedateerd. Wij denken het zich kon gebruiken verfrist.
* De slaapkamergordijnen blokkeren hier volledig niet het zonlicht. Als u hoopt om van te genieten leugen-binnen, zou u een oogmasker kunnen willen inpakken.
Balkon
Koffiezetapparaat
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Droger
Speler DVD
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Ijzer
Juicer
Ketel
Keukengerei
De Toegang van de lift
Microgolf
Openlucht Plaatsing
Oven
Beschikbare parkeren
Toegestane huisdieren
Satelliet/Kabeltelevisie
Broodrooster
TV
Wasmachine