2 Slaapkamers Appartement te huur Porto Oporto, Portugal
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Overziend Jardim do Largo DE José Moreira DA Silva, plaatst dit eigentijdse huis u naast restaurants in het centrum van Porto. Een mooie basis voor stadsonderbrekingen, zal u bewegingsruimte voor groepen van vier vinden. Aangezien deze flat meer dan twee vloeren uitspreidt, zal het niet voor iedereen toegankelijk zijn. Niettemin hebben de slaapkamers natuurlijk licht niet, zal het open-concept het leven gebied uw reisroute planning ophelderen. Stel me een traktatie voor? Er is overvloed van de extra diensten om te kiezen van, waarborgend een spanning-vrije reis.
Terwijl de maximuminbezitneming vier gasten is, kan één gast op het bankbed in het het leven gebied slapen. Het zal slechts opstelling op verzoek vóór uw controle ? anders zijn, zal men veronderstellen dat de gasten de bedden zullen delen.
* Gezien de centrale vlek van het huis, denk om wat straatlawaai door uw verblijf te horen. De lichte dwarsbalken zouden oordopjes kunnen willen inpakken.
* Terwijl wij van het algemene ontwerp van dit huis houden, ontbreken sommige ruimten in natuurlijk licht.
Airconditioning
Centrale verwarming
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Afwasmachine
Droger
Drogend Rek
Brandblusapparaat
De Uitrusting van de eerste hulp
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hangers
Ijzer
Ketel
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Microgolf
Betaald Parkeren op Straat
Correct Systeem
Fornuis
Zwembad
Toiletries
De Pers van het afval
TV
Wasmachine
WiFi