2 Slaapkamers Appartement te huur Centre-Ville, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gevestigd dicht bij de gouden zandige kust van Cannes, is deze flat ideaal voor het werkreizen en stadsonderbrekingen. Terwijl de faciliteiten eenvoudig zijn, is de keuken goed uitgerust voor omhoog het koken van lichte maaltijden en de plaats is wat dit huis apart plaatst. U zult niet centraler dan dit, met openbaar parkeren een minuut gang weg en een gastheer van restaurants, markten en aantrekkelijkheden net op uw drempel worden. De babys worden niet hier toegelaten, maar de jonge geitjes en de paren zullen van de nabijheid aan het strand en beroemde Palais des Festivals houden.
* Kleine degenen onder de leeftijd van 2 worden niet toegelaten bij dit huis.
* Één van de slaapkamers kan als tweelingruimte of koningsbed worden gevormd. U kunt om dit moeten vooraf verzoeken.
* U zult treden moeten beklimmen om de ingang van dit huis te bereiken.
* Dit huis is kort op garderoberuimte, zodat adviseren wij inpakkend licht.
* Dit huis is in een flatgebouw in een centrale plaats, kunt u wat buitenlawaai horen en u kunt verwachten om in andere gasten te stoten. Er zijn ook geen portier of hier huishoudendiensten.
* De stille uren zijn tussen 22pm en 8am.
* Toiletries worden niet verstrekt, zodat zult u uw moeten brengen. Als u omhoog op aankomst wilt opslaan, is de meest dichtbijgelegen supermarkt weg een korte gang.
Airconditioning
Het koken Hoofdzaak
Afwasmachine
Extra Hoofdkussens en Dekens
Koelkast
Droogkap
Hangers
Ijzer
Keukengerei
Microgolf
Oven
Zelf - controle - in/Controle
Broodrooster
TV
Wasmachine