5 Slaapkamers Appartement te huur Syracuse, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Als u ? aangaande het bezoeken van Syracuse als grote groep, deze vijf reeksen in Isola Di Ortigia enkel de vlek voor een familie en vrienden is ga terug. Met vier reeksen die individuele kitchenettes en het dineren gebieden, daar ?s overvloed van ruimte en privacy aanbieden hier. Plus, met twee bankbedden, kunt u vier gasten aanpassen als u de optie nodig hebt. Wanneer u wilt samen komen, daar ? s een dakterras van maaltijd en avonddranken genieten in de open lucht. Niettemin met restaurants, bars, en waterkantrestaurants op uw drempel, brengen wij ? aangaande zeker u ? ll het grootste deel van uw tijd door die uit dineren.
* Terwijl niet alle badkamerss worden gefotografeerd, verwacht dat verenigbaar de stijl en de kwaliteit is met de rest van het huis.
* Dit huis wordt samengesteld uit vijf afzonderlijke reeksen. Vier eigenschapkitchenettes, het leven gebieden en badkamerss.
* Bij volledige inbezitneming, zullen vier gasten op bankbedden slapen.
* De flats worden over verschillende niveaus zo houden in mening daar zijn te beklimmen treden geplaatst.
Airconditioning
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Afwasmachine
De Machine van de espresso
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Ketel
Keuken
Keukengerei
Openlucht Plaatsing
Oven
Terras/Terras
Fornuis
Toiletries
TV
WiFi