1 Slaapkamers Appartement te huur Parijs, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De reeks in elegante 8ste arrondissement van Parijs ?, deze flat is well-placed voor sightseeing en het winkelen. De opera Garnier, Place DE La Concorde en champs-Élysées is neen weg meer dan een gang van twintig minuten. Plus, u ? aangaande twee minuten van het station heilige-Lazare voor reizen buiten de stad. Daar isn eet ? t een oven in de keuken, hoewel wij u ? ll denken uit meestal hoe dan ook. Onze favoriete eigenschap was hier het privé terras ? het ? s de ideale vlek om de dag met een croissant en een koffie te beginnen.
* Bij capaciteit, zullen twee gasten op het bankbed in de leefruimte slapen.
* Als u voor het werk reist, zult u geen specifiek bureau hier vinden. Nochtans, verdubbelt de eettafel omhoog als laptop-vriendschappelijke werkruimte.
* U zult hier geen oven ? vinden hoewel er een haardplaat is. Wij denken de keuken beter geschikt is voor het prepping van lichtere beten dan grote maaltijd.
Airconditioning
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Schoonmakende Producten
Het koken Hoofdzaak
Bureau
Afwasmachine
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hangers
Ijzer
Ketel
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Bibliotheek van Boeken
De Toegang van de lift
Microgolf
Terras/Terras
Zelf - controle - in/Controle
De Detector van de rook
Fornuis
Broodrooster
TV
Wasmachine
WiFi