3 Slaapkamers Appartement te huur Parijs, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Een vroegere wijnwinkel, dit huis is een praktische optie enkel tien minuten te voet van de Toren van Eiffel. Het is niet grootste of het helderst, maar de plaats is moeilijk om ? koffie, metro einden te slaan, en de beroemdste oriëntatiepunten van de stad zijn weg allen een korte gang. De gladde keuken wordt goed-benoemd om diner ? omhoog te ritselen of u kunt van een glas van Franse vino rond de lijst ? enkel genieten terwijl de drie slaapkamers compact en comfortabel zijn. Het is opmerkend de moeite waard dat het derde beneden wordt gevestigd en heeft natuurlijk licht niet. Maar alle overwogen dingen, het is een goed geschikt voor families en vrienden die een Parijse stootkussen zoeken.
* Aangezien dit een vroegere wijnwinkel is, is de lay-out een weinig origineel. De slaapkamer op lager niveau heeft geen vensters en heeft natuurlijk licht niet. De leefruimte is ook een weinig smal.
* Het het leven gebied is een samendrukking voor alle zes gasten. Sommige gasten zullen de eettafel moeten rondhangen in plaats van op de bank.
* Wat lawaai kan hier waarschijnlijk zijn aangezien dit een ground-floor flatrecht op de straat is.
De Zonneblinden van de elektriciteitspanne
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Afwasmachine
Droger
Brandblusapparaat
Koelkast
Droogkap
Hangers
Ijzer
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Microgolf
Oven
Beschikbaar parkeren
Parkeren op Gebouw
Privé Ingang
Satelliet/Kabeltelevisie
De Detector van de rook
Fornuis
Toiletries
TV
Wasmachine
WiFi