1 Slaapkamers Appartement te huur Madrid, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Op maat gemaakt voor twee, laat vallen deze comfortabele flat u in het hart van de actie. Wij houden van het blootgestelde metselwerk, toevoegend een plons van karakter aan het huis, terwijl de voetbalfans van zijn nabijheid aan het Stadion van Santiago Bernabéu zullen genieten. Niet scherp bij het letten van een op spel? De lokale straten zijn gevoerd met boutiques en de restaurants van Madrid om uw tijd te bezetten. En, wanneer u bereid verder bent ver weg te onderzoeken, de omringende metro posten van Alfonso XIII, Cruz del Rayo en Prosperidad maak tot hoppen over de stad een wind.
* Er is hier geen lift. U zult treden moeten kunnen beklimmen om de ingang van het huis te bereiken.
* De slaapkamergordijnen blokkeren hier volledig niet het zonlicht. Als u hoopt om van te genieten leugen-binnen, zou u een oogmasker kunnen willen inpakken.
* Het parkeren in Madrid kan netelig zijn, zodat adviseren wij houdend aan gemakkelijk toegankelijk openbaar vervoer waar mogelijk. De lokale metro posten omvatten Alfonso XIII, Cruz del Rayo en Prosperidad.
* Uw gastheer keurt het boeken van groepen jonge mensen niet bij dit huis goed.
Airconditioning
Centrale verwarming
Koffiezetapparaat
Droger
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Ijzer
Juicer
Ketel
Keukengerei
Microgolf
Oven
Fornuis
Broodrooster
TV
Wasmachine
WiFi