5 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Los Angeles CA, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Niet verre van glitz en glam van Hollywood, dit familiehuis overvloed van ruimte heeft zich uit uit te rekken. Tussen de privé pool, het basketbalhof, de bioskoopruimte, en de serie van andere belevingswaarde, hier nooit bored u. De ontwerpbinnenkant is comfortabel en modern, en een afzonderlijk gasthuis met zijn eigen het leven gebied, keuken, en de slaapkamer maakt dit ideal voor multi-generationalgroepen. Encino kan niet in dik van de actie zijn, maar Ventura de Boulevard is gevoerd met restaurants en winkels. Plus, met privé parkeren, zult u gemakkelijk door auto kunnen onderzoeken.
* De goed-gedragen huisdieren kunnen welkom zijn om zich bij u op verzoek aan te sluiten - te vragen gelieve uw gastheer om meer informatie.
* Terwijl één badkamers niet wordt gefotografeerd, verwacht dat verenigbaar de stijl en de kwaliteit is met de rest van het huis.
* De vijfde slaapkamer en de badkamers zijn in het gasthuis. Het heeft ook een keuken en het leven gebied, die tot het maken een goed geschikt voor gasten die extra privacy willen.
* Wij stellen voor hurend een auto in deze plaats, zoals dat de gemakkelijkste manier is om La te onderzoeken. Het privé parkeren is hier beschikbaar.
Airconditioning
Barbecue
Badkuip
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Koffiezetapparaat
Afwasmachine
Droger
Brandblusapparaat
Open haard
De Uitrusting van de eerste hulp
Koelkast
Tuin
Gymnastiek
Droogkap
Verwarmde Pool
Hete Ton
De Machine van het ijs
Ijzer
Strijkplank
Keuken
Keukengerei
Microgolf
Oven
Beschikbare parkeren
Parkeren op Gebouw
Terras/Terras
Toegestane huisdieren
Privé Pool
Slimme TV
De Detector van de rook
Kuuroord
Fornuis
Zwembad
Broodrooster
Toiletries
TV
Wasmachine
WiFi