1 Slaapkamers Appartement te huur Londen, England
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Onder ogen ziend de Gotische architectuur van St. Stephens over de straat, is deze zitslaapkamer well-placed voor het onderzoeken. Het is een wandeling van een kwartier van Portobello Road, minder dan tien minuten van de Koninklijke Eiken post van de Buis, en dicht bij de vele restaurants en de koffie van het gebied. Grootte-wijs, is dit stootkussen vrij behaaglijk. De slaapkamer wordt gevestigd op mezzanine met een laag plafond, maar wij houden van dat het als zijn eigen ruimte voelt. Er is ook een goed-benoemde (alhoewel compacte) keuken met een eettafel die als laptop-vriendschappelijke werkruimte verdubbelt.
* Te merken gelieve op dat het bed op het mezzanine niveau wordt gevestigd. Er is beperkte vrije hoogte, en algemeen, is het vrij behaaglijk.
* De keuken is compact maar heeft alle hoofdzaak om snelle beten omhoog te ritselen. Er is ook overvloed van restaurants binnen het lopen afstand.
* Hoewel het privé parkeren niet wordt verstrekt, is een auto niet nodig in Londen. Twee posten van de Buis zijn binnen een tien-minieme gang.
* Als u van huis moet werken, verdubbelt de eettafel omhoog als laptop-vriendschappelijke werkruimte.
Droger
Koelkast
Keuken
Microgolf
Oven
De Douche van de regen
Fornuis
Wasmachine
WiFi