2 Slaapkamers Appartement te huur Parijs, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Impeccably geplaatst in het hart van het Latijnse Kwart, is deze elegante flat in dik van dingen. Het is enkel een drie-minieme gang aan Panthéon en de Tuin van Luxemburg, wordt nog geplooid weg op een stille woonstraat. Hier blijvend, krijgt u een smaak van Parijs van oude, met zijn 4 meter-hoge plafonds, marmeren open haard, en gesneden houten deuren. De overladen eigenschappen omvatten prachtig kunstwerk en een keuken van de kwartssteen. Dit die huis biedt de charme van het verleden aan met modern comfort wordt gecombineerd - wat meer konden u voor wensen?
* Er is een bureau in slaapkamer één.
* Standalone WC is niet gefotografeerd maar wij verwachten dat verenigbaar de stijl en de norm is met de rest van het huis. De Engels-reeksbadkamers voor slaapkamer twee heeft een douche en daalt maar geen WC.
* De keuken is behandeld in kwartssteen. De deuren zijn zwaar, in het bijzonder de afwasmachinedeur - uw gastheer vraagt dat u zorgvuldig opent en het sluit, ervoor zorgend slaat het niet op de vloer dicht.
* Uw gastheer vraagt vriendelijk dat u de stille uren van 11pm8am eerbiedigt.
Badkuip
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Schoonmakende Producten
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Afwasmachine
Drogend Rek
Extra Hoofdkussens en Dekens
Ventilator
Open haard
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hangers
Ijzer
Strijkplank
Ketel
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
De Toegang van de lift
Microgolf
Betaald Parkeren op Straat
Beschikbare parkeren
De Machine van de Koffie van de peul
Veiligheidssysteem
De Detector van de rook
Fornuis
Toiletries
Wasmachine
Het welkom belemmert
WiFi